Junior’s Cup 2019

Junior’s Cup 2019

Finala mare Grupa 2005

Finala mica Grupa 2005

Locul 5-6 Grupa 2005

Finala mare Grupa 2006

Finala mica Grupa 2006

Grupa A 2012

DatăMeciTime/ResultsLocatie
2012 Retezatul Hateg — 2012 CS Hunedoara
Hateg Sintetic
2012 SF Florea Vaetus negru — 2012 CFR Simeria
Hateg Sintetic
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 U Cluj
Hateg Sintetic
2012 Retezatul Hateg — 2012 SF Florea Vaetus negru
Hateg Sintetic
2012 U Cluj — 2012 CS Hunedoara
Hateg Sintetic
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CFR Simeria
Hateg Sintetic
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 Retezatul Hateg
Orlea Sintetic
2012 U Cluj — 2012 CFR Simeria
Orlea Sintetic
2012 CS Hunedoara — 2012 SF Florea Vaetus negru
Orlea Sintetic
2012 Retezatul Hateg — 2012 CFR Simeria
Orlea Sintetic
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CS Hunedoara
Orlea Sintetic
2012 U Cluj — 2012 SF Florea Vaetus negru
Orlea Sintetic
2012 CS Hunedoara — 2012 CFR Simeria
Hateg Sintetic
2012 U Cluj — 2012 Retezatul Hateg
Hateg Sintetic
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 SF Florea Vaetus negru
Hateg Sintetic

Grupa B 2012

DatăMeciTime/ResultsLocatie
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 SF Damian Militaru
Orlea Sintetic
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 CSM Resita
Orlea Sintetic
2012 Galaxy Brad — 2012 Viitorul Soimus
Orlea Sintetic
2012 CSM Resita — 2012 SF Damian Militaru
Orlea Sintetic
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Galaxy Brad
Orlea Sintetic
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Viitorul Soimus
Orlea Sintetic
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Florea Vaetus rosu
Hateg Sintetic
2012 CSM Resita — 2012 Galaxy Brad
Hateg Sintetic
2012 SF Damian Militaru — 2012 Galaxy Brad
Hateg Sintetic
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Viitorul Soimus
Hateg Sintetic
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Damian Militaru
Hateg Sintetic
2012 CSM Resita — 2012 Viitorul Soimus
Hateg Sintetic
2012 SF Damian Militaru — 2012 Viitorul Soimus
Orlea Sintetic
2012 CSM Resita — 2012 SF Florea Vaetus rosu
Orlea Sintetic
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Galaxy Brad
Orlea Sintetic

Grupa 2007

DatăMeciTime/ResultsLocatie
2007 Benfica Bucuresti — 2007 LPS Cetate Deva
Hateg T8
2007 UTA Arad — 2007 Victoria Calan
Orlea T1
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 CFR Simeria
Orlea T1
2007 Viitorul Arad — 2007 ASU Politehnica Timisoara Violet
Hateg T8
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Primavera Deva
Orlea T1
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 SF Damian Militaru
Hateg T8
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ABBA Jibou
Hateg T9
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
Hateg T8
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 Primavera Deva
Hateg T8
2007 Victoria Calan — 2007 CFR Simeria
Hateg T9
2007 ASU Politehnica Timisoara Violet — 2007 LPS Cetate Deva
Hateg T8
2007 Benfica Bucuresti — 2007 Viitorul Arad
Orlea T1
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 ABBA Jibou
Hateg T8
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
Orlea T1
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Damian Militaru
Hateg T8
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 UTA Arad
Orlea T1
2007 Primavera Deva — 2007 SF Damian Militaru
Orlea T1
2007 Viitorul Arad — 2007 LPS Cetate Deva
Hateg T8
2007 ABBA Jibou — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
Hateg T8
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Valea Frumoasei
Orlea T1
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 Victoria Calan
Hateg T9
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ASU Politehnica Timisoara Alb
Orlea T1
2007 UTA Arad — 2007 CFR Simeria
Hateg T8
2007 Benfica Bucuresti — 2007 ASU Politehnica Timisoara Violet
Orlea T1

Grupa 2009

DatăMeciTime/ResultsLocatie
2009 UTA Arad Alb — 2009 Retezatul Hateg
Hateg T7
2009 CFR Cluj — 2009 Dacia Orastie
Orlea T2
2009 Atletico Timisoara — 2009 SF Florea Vaetus Hunedoara
Hateg T7
2009 UTA Arad Rosu — 2009 AS Santamaria Orlea
Orlea T2
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 CSM Resita
Orlea T2
2009 Viitorul Arad — 2009 CFR Simeria
Hateg T7
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Pro Fotbal Vulcan
Hateg T7
2009 Atletico Timisoara — 2009 Dacia Orastie
Orlea T2
2009 UTA Arad Alb — 2009 CSM Resita
Orlea T2
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 Dynamic Lupeni
Hateg T7
2009 CFR Cluj — 2009 SF Florea Vaetus Hunedoara
Hateg T7
2009 Retezatul Hateg — 2009 Vointa Saliste Sibiu
Orlea T2
2009 CFR Simeria — 2009 Dynamic Lupeni
Orlea T2
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 AS Santamaria Orlea
Hateg T7
2009 UTA Arad Rosu — 2009 Pro Fotbal Vulcan
Hateg T7
2009 Viitorul Arad — 2009 Pandurii Tg. Jiu
Orlea T2
2009 Pro Fotbal Vulcan — 2009 AS Santamaria Orlea
Orlea T2
2009 CSM Resita — 2009 Retezatul Hateg
Hateg T7
2009 UTA Arad Alb — 2009 Vointa Saliste Sibiu
Hateg T7
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 UTA Arad Rosu
Orlea T2
2009 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2009 Dacia Orastie
Hateg T7
2009 CFR Cluj — 2009 Atletico Timisoara
Orlea T2
2009 Viitorul Arad — 2009 Dynamic Lupeni
Hateg T7
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 CFR Simeria
Orlea T2

Grupa 2011

DatăMeciTime/ResultsLocatie
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 LPS Cetate Deva
Orlea T3
2011 UTA Arad Rosu — 2011 CFR Simeria
Hateg T6
2011 „U” Cluj — 2011 Viitorul Soimus
Hateg T6
2011 CSM Resita — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
Orlea T3
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 ABBA Jibou
Hateg T6
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
Orlea T3
2011 UTA Arad Alb — 2011 Retezatul Hateg
Hateg T6
2011 LPS Cetate Deva — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
Orlea T3
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 CFR Simeria
Hateg T6
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Vointa Saliste Sibiu
Orlea T3
2011 UTA Arad Alb — 2011 Viitorul Soimus
Hateg T6
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
Orlea T3
2011 UTA Arad Rosu — 2011 ABBA Jibou
Hateg T6
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
Orlea T3
2011 „U” Cluj — 2011 Retezatul Hateg
Hateg T6
2011 CSM Resita — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
Orlea T3
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
Hateg T6
2011 Retezatul Hateg — 2011 Viitorul Soimus
Orlea T3
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 UTA Arad Rosu
Orlea T3
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 CSM Resita
Hateg T6
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 LPS Cetate Deva
Hateg T6
2011 UTA Arad Alb — 2011 „U” Cluj
Orlea T3
2011 LPS Banatul Timisoara Albastru — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
Hateg T6
2011 ABBA Jibou — 2011 CFR Simeria
Orlea T3

Grupa A 2005

PosClubPWDLFAGDPts
12005 FK Cukaricki Belgrad2200181176
22005 Primavera Tg. Jiu210158-33
32005 CFR Simeria2002115-140

grupa B 2005

PosClubPWDLFAGDPts
12005 „U” Craiova2200150156
22005 SF Damian Militaru210117-63
32005 Navobi Alba Iulia200209-90

Grupa A 2006

PosClubPWDLFAGDPts
12006 ASU Poli Timisoara Alb3300291289
22006 Sport Kids Dr. Tr. Severin311111474
32006 Viitorul Arad311127-54
42006 AS Santamaria Orlea3003030-300

Grupa B 2006

PosClubPWDLFAGDPts
12006 „U” Craiova32106067
22006 LPS Oradea32107347
32006 SF Florea Vaetus Hunedoara310226-43
42006 ASU Poli Timisoara Violet3003410-60

Grupa 2008 Loc 1 - 3

PosClubPWDLFAGDPts
12008 FC Dinamo Bucuresti Alb22008176
22008 Sporting Cluj210134-13
32008 CFR Simeria200228-60

Grupa 2008 Loc 4 - 6

PosClubPWDLFAGDPts
12008 ACF Metalurgistul Cugir22006066
22008 Academia Voluntari201114-31
22008 FC Dinamo Bucuresti Rosu201114-31

Grupa 2008 Loc 7 - 9

PosClubPWDLFAGDPts
12008 Sorii Juniors Lupeni22004136
22008 SF Damian Militaru21012113
32008 CSJ Stiinta U Craiova200215-40

Grupa 2008 Loc 10 - 12

PosClubPWDLFAGDPts
12008 CS Dumbravita22003036
22008 Galaxy Brad21012203
32008 Academia Flavius Stoican200203-30

Grupa 2008 Loc 13 - 15

PosClubPWDLFAGDPts
12008 LPS Targu Jiu22008086
22008 Dacia Orastie21015323
32008 CS Giroc – Chisoda2002010-100

Grupa 2010 Loc 1 - 3

PosClubPWDLFAGDPts
12010 FC Dinamo Bucuresti2200130136
22010 CS Hunedoara21019723
32010 CSM Resita2002217-150

Grupa 2010 Loc 4 - 6

PosClubPWDLFAGDPts
12010 SF Florea Vaetus21108534
22010 Pandurasul Tg. Jiu21106334
32010 SF Damian Militaru200228-60

Grupa 2010 Loc 7 - 9

PosClubPWDLFAGDPts
12010 Sporting Drobeta Tr. Severin22008086
22010 LPS Cetate Deva210136-33
32010 Sport Kids Dr. Tr. Severin200227-50

Grupa 2010 Loc 10 - 12

PosClubPWDLFAGDPts
12010 CFR Simeria220011296
22010 Retezatul Hateg201135-21
32010 CS Giroc – Chisoda201118-71

Grupa 2010 Loc 13 - 15

PosClubPWDLFAGDPts
12010 Academia Flavius Stoican21105324
22010 ACS Stars Academy Calan21105414
32010 Viitorul Soimus200214-30

2008 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12008 CFR Simeria43101411310
22008 FC Dinamo Bucuresti Rosu430114689
32008 CSJ Stiinta U Craiova411216-54
42008 CS Dumbravita403134-13
52008 Dacia Orastie4013116-151

2008 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12008 Sporting Cluj43101411310
22008 Academia Voluntari4301214179
32008 Sorii Juniors Lupeni42119727
42008 Academia Flavius Stoican4103714-73
52008 CS Giroc – Chisoda4004025-250

2008 Grupa C

PosClubPWDLFAGDPts
12008 FC Dinamo Bucuresti Alb44002322112
22008 ACF Metalurgistul Cugir4211141047
32008 SF Damian Militaru411249-54
42008 Galaxy Brad4112315-124
52008 LPS Targu Jiu4013210-81

2010 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12010 SF Damian Militaru430111389
22010 CSM Resita430113679
32010 Sport Kids Dr. Tr. Severin420210736
42010 Retezatul Hateg42029726
52010 Viitorul Soimus4004121-200

2010 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12010 CS Hunedoara44001751212
22010 Pandurasul Tg. Jiu4301185139
32010 Sporting Drobeta Tr. Severin42022111106
42010 CFR Simeria4103714-73
52010 ACS Stars Academy Calan4004533-280

2010 Grupa C

PosClubPWDLFAGDPts
12010 FC Dinamo Bucuresti44004314212
22010 SF Florea Vaetus4301228149
32010 LPS Cetate Deva4112625-194
42010 CS Giroc – Chisoda4103821-133
52010 Academia Flavius Stoican4013731-241

2012 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12012 U Cluj54016175412
22012 Retezatul Hateg54014193212
32012 Juventus Colterm Timisoara540122101212
42012 CFR Simeria52031118-76
52012 SF Florea Vaetus negru51041933-143
62012 CS Hunedoara5005279-770

2012 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12012 SF Florea Vaetus rosu55005875115
22012 CSM Resita54012113812
32012 SF Damian Militaru5302171619
42012 Academia Luceafarul „U” Cluj5203191546
52012 Galaxy Brad5104324-213
62012 Viitorul Soimus5005750-430