Grupa 2009

Grupa 2009

DatăMeciTime/ResultsGrupa
CFR Simeria vs Luceafarul Dr. Tr. SeverinEliminatorii 2
CSJ Stiinta „U” Craiova vs Sorii Junior's LupeniEliminatorii 2
Unirea Juniors Alba Iulia vs Sorii Junior's LupeniEliminatorii 2
Speranta Albac vs CFR SimeriaEliminatorii 2
Dinamo Bucuresti vs CFR SimeriaEliminatorii 2
Sporting Dr. Tr. Severin vs Jiul PetrosaniEliminatorii 2
CSS Drobeta vs Academia Luceafarul U ClujEliminatorii 2
Atletico Arad vs SF Valea FrumoaseiEliminatorii 2
U Cluj vs Aurul BradEliminatorii 2
Primavera Tg. Jiu vs Academia Flavius StoicanEliminatorii 2
SF Valea Frumoasei vs CS U CraiovaEliminatorii 2
UTA Arad vs ASU Politehnica TimisoaraEliminatorii 2
SF Valea Frumoasei vs LPS Targu JiuEliminatorii 2
Galaxy Timisoara vs UTA AradEliminatorii 2
Juventus Bucuresti vs Pandurasul Tg. JiuEliminatorii 2
LPS Banatul Galben vs LPS Banat Timisoara AlbastruEliminatorii 2
CS Hunedoara vs LPS Targu JiuEliminatorii 2
Dacia Orastie vs Academia Florea VaetusEliminatorii 2
Galaxy Timisoara Alb vs UTA Arad RosuEliminatorii 2
Retezatul Hateg vs CFR SimeriaEliminatorii 2
ACS Poli Timisoara vs LPS Banatul TimisoaraEliminatorii 2
LPS Oradea vs Sport Kits Dr. Tr. SeverinEliminatorii 2
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – CS HunedoaraGrupa B 2007
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – VHP Padureni LugojGrupa B 2007
2007 – Dacia Orastie vs 2007 – Jiul PetrosaniGrupa C 2007
2007 – Primavera Deva vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Grupa D 2007
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Dynamic LupeniGrupa A 2007
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – CFR SimeriaGrupa B 2010
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”Grupa B 2006
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HDGrupa D 2010
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – CFR SimeriaGrupa A 2008
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Atomic Lions Tg. JiuGrupa D 2007
2006 – LPS Oradea vs 2006 – Victoria CalanGrupa D 2006
2008 – Atletico Arad vs 2008 - CS HunedoaraGrupa C 2008
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti RosuGrupa C 2007
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – ASU Politehnica TimisoaraGrupa A 2009
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – Dacia OrastieGrupa C 2009
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – SF Valea FrumoaseiGrupa A 2006
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – Primavera Tg. JiuGrupa A 2008
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Retezatul HategGrupa A 2010
2006 – UTA Arad vs 2006 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2006
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – LPS Banatul Timisoara AlbastruGrupa B 2008
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”Grupa A 2007
2010 – UTA Arad vs 2010 – Aurul BradGrupa C 2010
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – CFR SimeriaGrupa B 2009
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – CSM ResitaGrupa D 2009
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Galaxy Timisoara AlbGrupa C 2009
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Jiul PetrosaniGrupa D 2010
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba IuliaGrupa A 2010
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – CSM Unirea Alba IuliaGrupa D 2006
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – Speranta AlbacGrupa B 2006
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”Grupa A 2009
2008 – Aurul Brad vs 2008 – SF Valea FrumoaseiGrupa D 2008
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – LPS Tg. JiuGrupa D 2008
2010 – CSM Resita vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2010
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – UTA Arad RosuGrupa B 2009
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2008
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HDGrupa D 2009
2008 – „U” Cluj vs 2008 – CSS DrobetaGrupa C 2008
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2010
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – CFR SimeriaGrupa A 2006
2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin vs 2006 – CS DumbravitaGrupa C 2006
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – CFR SimeriaGrupa A 2007
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – Dynamic LupeniGrupa A 2007
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Grupa D 2007
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – Jiul PetrosaniGrupa C 2007
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Dacia OrastieGrupa C 2007
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Luceafarul Dr. Tr SeverinGrupa D 2010
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Retezatul HategGrupa A 2009
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”Grupa A 2009
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – CS HunedoaraGrupa B 2007
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – VHP Padureni LugojGrupa B 2007
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba IuliaGrupa A 2010
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Speranta AlbacGrupa B 2006
2006 – Victoria Calan vs 2006 – CSM Unirea Alba IuliaGrupa D 2006
2010 – Aurul Brad vs 2010 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2010
2008 – CFR Simeria vs 2008 – Primavera Tg. JiuGrupa A 2008
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – LPS Banatul GalbenGrupa A 2008
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”Grupa B 2006
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – CS HunedoaraGrupa C 2009
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Dacia OrastieGrupa C 2009
2008 – CSS Drobeta vs 2008 – CS HunedoaraGrupa C 2008
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2010
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – LPS OradeaGrupa D 2006
2008 – Aurul Brad vs 2008 – Luceafarul Dr. Tr. SeverinGrupa D 2008
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – Retezatul HategGrupa A 2010
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2008
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Jiul PetrosaniGrupa D 2010
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – Galaxy Timisoara AlbastruGrupa D 2009
2006 – UTA Arad vs 2006 – CS DumbravitaGrupa C 2006
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CFR SimeriaGrupa A 2006
2009 – CSM Resita vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HDGrupa D 2009
2008 – LPS Tg. Jiu vs 2008 – SF Valea FrumoaseiGrupa D 2008
2007 – Primavera Deva vs 2007 – Atomic Lions Tg. JiuGrupa D 2007
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – CFR SimeriaGrupa B 2009
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – UTA Arad RosuGrupa B 2009
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – LPS Banatul Timisoara AlbastruGrupa B 2008
2008 – Atletico Arad vs 2008 – „U” ClujGrupa C 2008
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – SF Valea FrumoaseiGrupa A 2006
2010 – UTA Arad vs 2010 – Sporting Dr. Tr. SeverinGrupa C 2010
2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin vs 2006 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2006
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – CSM ResitaGrupa B 2010
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Jiul PetrosaniGrupa D 2010
2007 – CS Hunedoara vs 2007 – VHP Padureni LugojGrupa B 2007
2006 – Speranta Albac vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”Grupa B 2006
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – UTA Arad RosuGrupa B 2007
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – CFR SimeriaGrupa A 2008
2008 – Primavera Tg. Jiu vs 2008 – LPS Banatul GalbenGrupa A 2008
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – Dacia OrastieGrupa C 2007
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2010
2006 – Victoria Calan vs 2006 – ASU Politehnica TimisoaraGrupa D 2006
2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia vs 2010 – Retezatul HategGrupa A 2010
2006 – LPS Oradea vs 2006 – CSM Unirea Alba IuliaGrupa D 2006
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – LPS Targu JiuGrupa B 2006
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Dynamic LupeniGrupa A 2007
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”Grupa A 2007
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Jiul PetrosaniGrupa C 2007
2008 – Atletico Arad vs 2008 – CSS DrobetaGrupa C 2008
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HDGrupa D 2010
2008 – „U” Cluj vs 2008 – CS HunedoaraGrupa C 2008
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Primavera DevaGrupa D 2007
2010 – UTA Arad vs 2010 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2010
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – SF Valea FrumoseiGrupa A 2009
2007 – Atomic Lions Tg. Jiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Grupa D 2007
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – LPS Banatul TimisoaraGrupa A 2006
2006 – UTA Arad vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. SeverinGrupa C 2006
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – CS HunedoaraGrupa C 2009
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”Grupa A 2009
2010 – CSM Resita vs 2010 – CFR SimeriaGrupa B 2010
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Pandurasul Tg. JiuGrupa A 2010
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Aurul BradGrupa C 2010
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”Grupa B 2008
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Sorii Junior’s LupeniGrupa B 2008
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – CS „U” CraiovaGrupa B 2009
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – CFR SimeriaGrupa A 2006
2009 – CFR Simeria vs 2009 – UTA Arad RosuGrupa B 2009
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – Dacia OrastieGrupa C 2009
2006 – CS Dumbravita vs 2006 – Sorii Junior’s LupeniGrupa C 2006
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – SF Valea FrumoaseiGrupa D 2008
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – CSM ResitaGrupa D 2009
2008 – Aurul Brad vs 2008 – LPS Tg. JiuGrupa D 2008
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HDGrupa D 2009
2007 – VHP Padureni Lugoj vs 2007 – Vointa SibiuEliminatorii
2007 – Dynamic Lupeni vs 2007 – Dacia OrastieEliminatorii
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Jiul PetrosaniEliminatorii
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – Atomic Lions Tg. JiuEliminatorii
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Eliminatorii
2009 – Academia „Flavius Stoican” vs 2009 – Dacia OrastieEliminatorii
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – LPS OradeaEliminatorii
2007 – CS Hunedoara vs 2007 – Primavera DevaEliminatorii
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – Galaxy TimisoaraEliminatorii
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Jiul PetrosaniEliminatorii
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – CS HunedoaraEliminatorii
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – ASU Politehnica TimisoaraEliminatorii
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti RosuEliminatorii
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – ASU Politehnica TimisoaraEliminatorii
2009 – UTA Arad Rosu vs 2009 – Galaxy Timisoara AlbastruEliminatorii
2009 – CFR Simeria vs 2009 – Viitorul AradEliminatorii
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – CSM ResitaEliminatorii
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Galaxy Timisoara AlbEliminatorii
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – UTA Arad AlbEliminatorii
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – UTA AradEliminatorii
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Sporting Kids SeverinEliminatorii
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – Uta AradEliminatorii
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. SeverinEliminatorii
2010 – CSM Resita vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HDEliminatorii
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Luceafarul Dr. Tr. SeverinEliminatorii
2006 – Speranta Albac vs 2006 – CSM Unirea Alba IuliaEliminatorii
2008 – Primavera Tg. Jiu vs 2008 – CS HunedoaraEliminatorii
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – Victoria CalanEliminatorii
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – SF Valea FrumoaseiEliminatorii
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – „U” ClujEliminatorii
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HDEliminatorii
2010 – Academia „Flavius Stoican” vs 2010 – Luceafarul Dr. Tr SeverinEliminatorii
2008 – CFR Simeria vs 2008 – CSS DrobetaEliminatorii
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – Aurul BradEliminatorii
2008 – Academia „Flavius Stoican” vs 2008 – LPS Tg. JiuEliminatorii
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – Atletico AradEliminatorii
2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia vs 2010 – Aurul BradEliminatorii
2006 – CFR Simeria vs 2006 – Sorii Junior’s LupeniEliminatorii
2010 – Retezatul Hateg vs 2010 – Sorii Junior’s LupeniEliminatorii
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CS DumbravitaEliminatorii
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti AlbEliminatorii 2
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – Primavera DevaEliminatorii 2
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Aurul BradEliminatorii 2
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – CS HunedoaraEliminatorii 2
2007 – Dynamic Lupeni vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Eliminatorii 2
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – CS Dinamo BucurestiEliminatorii 2
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Vointa SibiuEliminatorii 2
2006 – Victoria Calan vs 2006 – CS DumbravitaEliminatorii 2
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Atomic Lions Tg. JiuEliminatorii 2
2010 – CSM Resita vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba IuliaEliminatorii 2
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Sorii Junior’s LupeniEliminatorii 2
2007 – Dacia Orastie vs 2007 – UTA Arad RosuEliminatorii 2
2007 – Jiul Petrosani vs 2007 – VHP Padureni LugojEliminatorii 2
2010 – Academia „Flavius Stoican” vs 2010 – Retezatul HategEliminatorii 2
2010 – Aurul Brad vs 2010 – Retezatul HategEliminatorii 3
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”Eliminatorii 3
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Galaxy Timisoara AlbastruEliminatorii 3
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Viitorul AradEliminatorii 3
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – CSM ResitaEliminatorii 3
2009 – Academia „Flavius Stoican” vs 2009 – AS Juniors Alba IuliaEliminatorii 3
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Dynamic LupeniEliminatorii 3
2006 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2006 – Victoria CalanEliminatorii 3
2006 – CSM Unirea Alba Iulia vs 2006 – CS DumbravitaEliminatorii 3
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba IuliaEliminatorii 3
2010 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2010 – CSM ResitaEliminatorii 3
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – Sorii Junior’s LupeniEliminatorii 3
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – CFR SimeriaEliminatorii 3
2007 – VHP Padureni Lugoj vs 2007 – Dacia OrastieEliminatorii 3
2007 – Jiul Petrosani vs 2007 – UTA Arad RosuEliminatorii 3
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”Eliminatorii 3
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CFR SimeriaEliminatorii 3
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – Speranta AlbacEliminatorii 3
2010 – Jiul Petrosani vs 2010 – Juventus BucurestiEliminatorii 3
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Pandurasul Tg. JiuEliminatorii 3
2008 – CSS Drobeta vs 2008 – SF Valea FrumoaseiFinala Mica
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Primavera DevaFinala Mica
2007 – Atomic Lions Tg. Jiu vs 2007 – CS HunedoaraEliminatorii 3
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – ASU Politehnica TimisoaraEliminatorii 3
2008 – „U” Cluj vs 2008 – Primavera Tg. JiuEliminatorii 3
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – LPS Banatul TimisoaraEliminatorii 3
2006 – UTA Arad vs 2006 – ACS Poli TimisoaraEliminatorii 3
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Galaxy TimisoaraFinala Mica
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”Eliminatorii 3
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – UTA Arad AlbFinala Mare
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – Viitorul AradFinala Mica
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – CS HunedoaraEliminatorii 3
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – LPS Tg. JiuEliminatorii 3
2008 – Aurul Brad vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”Eliminatorii 3
2008 – CFR Simeria vs 2008 – CSJ Stiinta „U” CraiovaEliminatorii 3
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – LPS OradeaFinala Mica
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – UTA AradFinala Mare
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Atletico AradFinala Mare
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”Finala Mare
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HDEliminatorii 3
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Dacia OrastieEliminatorii 3
2009 – CSM Resita vs 2009 – AS Juniors Alba IuliaEliminatorii 3
2009 – UTA Arad Rosu vs 2009 – Retezatul HategEliminatorii 3
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. SeverinFinala Mare
2010 – Retezatul Hateg vs 2010 CFR SimeriaJCI 2019 Grupa 2010
2008 CFR Simeria vs 2008 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2008
2006 CFR Simeria vs 2006 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2006
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2010
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2008
2006 SF Damian Militaru vs 2006 Speranta AlbacJCI 2019 Grupa 2006
2010 Benfica Bucuresti vs 2010 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2010
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2008
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2006
2010 Retezatul Hateg vs 2010 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2010
2008 CFR Simeria vs 2008 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2008
2006 AS Santamaria Orlea vs 2006 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2006
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2010
2008 SF Damian Militaru vs 2008 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2008
2006 Speranta Albac vs 2006 CFR SimeriaJCI 2019 Grupa 2006
2010 Abba Jibou vs 2010 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2010
2008 CFR Simeria vs 2008 Sports Kids Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2008
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2006
2010 Retezatul Hateg vs 2010 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2010
2008 Abba Jibou vs 2008 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2008
2006 Abba Jibou vs 2006 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2006
2010 CFR Simeria vs 2010 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2010
2008 SF Damian Militaru vs 2008 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2008
2006 CFR Simeria vs 2006 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2006
2010 Retezatul Hateg vs 2010 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2010
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 Sports Kids Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2008
2006 Speranta Albac vs 2006 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2006
2010 CFR Simeria vs 2010 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2010
2008 CFR Simeria vs 2008 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2008
2006 CFR Simeria vs 2006 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2006
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2010
2008 SF Damian Militaru vs 2008 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2008
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 Speranta AlbacJCI 2019 Grupa 2006
2010 CFR Simeria vs 2010 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2010
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2008
2006 Abba Jibou vs 2006 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2006
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Retezatul HategJCI 2019 Grupa 2010
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2008
2006 CFR Simeria vs 2006 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2006
2010 Abba Jibou vs 2010 CS Giroc – ChisodaJCI 2019 Grupa 2010
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2008
2006 Speranta Albac vs 2006 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2006
2010 CFR Simeria vs 2010 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2010
2008 CFR Simeria vs 2008 Benfica BucurestiJCI 2019 Grupa 2008
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa 2006
2008 CFR Simeria — 2007 UTA RosuJCI 2019 Grupa B 2007
2007 Retezatul Hateg — 2007 UTA AlbJCI 2019 Grupa A 2007
2011 CFR Simeria — 2011 Retezatul HategJCI 2019 Grupa 2011
2009 Retezatul Hateg — 2009 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2009
2007 CFR Simeria — 2007 CS HunedoaraJCI 2019 Grupa A 2007
2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2007 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa B 2007
2009 SF Florea Vaetus — 2009 Interstar SibiuJCI 2019 Grupa 2009
2009 CFR Simeria — 2009 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2009
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2011
2011 Dynamic Lupeni — 2011 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2011
2011 CFR Simeria — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2008 CFR Simeria — 2007 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa B 2007
2007 CFR Simeria — 2007 Retezatul HategJCI 2019 Grupa A 2007
2007 UTA Rosu — 2007 Sport Kids Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa B 2007
2007 UTA Alb — 2007 CS HunedoaraJCI 2019 Grupa A 2007
2009 Interstar Sibiu — 2009 CFR SimeriaJCI 2019 Grupa 2009
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Retezatul HategJCI 2019 Grupa 2009
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2009
2011 Retezatul Hateg — 2011 Dynamic LupeniJCI 2019 Grupa 2011
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2011
2007 UTA Rosu — 2007 SF Damian MilitaruJCI 2019 Grupa B 2007
2011 Dynamic Lupeni — 2011 CFR SimeriaJCI 2019 Grupa 2011
2007 Retezatul Hateg — 2007 CS HunedoaraJCI 2019 Grupa A 2007
2008 CFR Simeria — 2007 Sport Kids Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa B 2007
2007 CFR Simeria — 2007 UTA AlbJCI 2019 Grupa A 2007
2011 SF Florea Vaetus — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2011 Retezatul Hateg — 2011 Galaxy TmisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2011 CFR Simeria — 2011 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2011
2009 Retezatul Hateg — 2009 Interstar SibiuJCI 2019 Grupa 2009
2009 CFR Simeria — 2009 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2009
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2009
2007 CFR Simeria — 2007 UTA RosuEliminatorii JCI 2019
2007 Retezatul Hateg — 2008 CFR SimeriaEliminatorii JCI 2019
2011 Retezatul Hateg — 2011 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2011
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 Dynamic LupeniJCI 2019 Grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2009 Interstar Sibiu — 2009 AS Santamaria OrleaJCI 2019 Grupa 2009
2009 CFR Simeria — 2009 Retezatul HategJCI 2019 Grupa 2009
2009 SF Florea Vaetus — 2009 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJCI 2019 Grupa 2009
2007 UTA Alb — 2007 Sport Kids Dr. Tr. SeverinEliminatorii JCI 2019
2007 CS Hunedoara — 2007 SF Damian MilitaruEliminatorii JCI 2019
2011 Dynamic Lupeni — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2011 Retezatul Hateg — 2011 Abba JibouJCI 2019 Grupa 2011
2011 CFR Simeria — 2011 Galaxy TmisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2009 Retezatul Hateg — 2009 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2009
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 CFR SimeriaJCI 2019 Grupa 2009
2007 UTA Rosu — 2007 Retezatul HategEliminatorii JCI 2019
2007 CFR Simeria — 2008 CFR SimeriaEliminatorii JCI 2019
2011 Retezatul Hateg — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2019 Grupa 2011
2011 CFR Simeria — 2011 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 Dynamic LupeniJCI 2019 Grupa 2011
2007 UTA Alb — 2007 SF Damian MilitaruEliminatorii JCI 2019
2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2007 CS HunedoaraEliminatorii JCI 2019
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Interstar SibiuJCI 2019 Grupa 2009
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 SF Florea VaetusJCI 2019 Grupa 2011
2007 Benfica Bucuresti — 2007 LPS Cetate DevaJC 2019 Gr.2007
2007 UTA Arad — 2007 Victoria CalanJC 2019 Gr.2007
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 LPS Cetate DevaJC 2019 Gr.2011
2009 UTA Arad Alb — 2009 Retezatul HategJC 2019 Gr.2009
2009 CFR Cluj — 2009 Dacia OrastieJC 2019 Gr.2009
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2013
2011 UTA Arad Rosu — 2011 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2011
2009 Atletico Timisoara — 2009 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2009
2009 UTA Arad Rosu — 2009 AS Santamaria OrleaJC 2019 Gr.2009
2011 „U” Cluj — 2011 Viitorul SoimusJC 2019 Gr.2011
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2007
2011 CSM Resita — 2011 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2011
2007 Viitorul Arad — 2007 ASU Politehnica Timisoara VioletJC 2019 Gr.2007
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 CSM ResitaJC 2019 Gr.2009
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 ABBA JibouJC 2019 Gr.2011
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 LPS Banatul Timisoara AlbastruJC 2019 Gr.2011
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Primavera DevaJC 2019 Gr.2007
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 SF Damian MilitaruJC 2019 Gr.2007
2013 CFR Simeria — 2013 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2013
2009 Viitorul Arad — 2009 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2009
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Pro Fotbal VulcanJC 2019 Gr.2009
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 LPS Banatul TimisoaraJC 2019 Gr.2013
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ABBA JibouJC 2019 Gr.2007
2009 Atletico Timisoara — 2009 Dacia OrastieJC 2019 Gr.2009
2011 UTA Arad Alb — 2011 Retezatul HategJC 2019 Gr.2011
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2007
2011 LPS Cetate Deva — 2011 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2011
2009 UTA Arad Alb — 2009 CSM ResitaJC 2019 Gr.2009
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2011
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Gr.2011
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 Primavera DevaJC 2019 Gr.2007
2007 Victoria Calan — 2007 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2007
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 Dynamic LupeniJC 2019 Gr.2009
2013 CFR Simeria — 2013 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2013
2009 CFR Cluj — 2009 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2009
2007 ASU Politehnica Timisoara Violet — 2007 LPS Cetate DevaJC 2019 Gr.2007
2011 UTA Arad Alb — 2011 Viitorul SoimusJC 2019 Gr.2011
2007 Benfica Bucuresti — 2007 Viitorul AradJC 2019 Gr.2007
2009 Retezatul Hateg — 2009 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Gr.2009
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2011
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 ABBA JibouJC 2019 Gr.2007
2011 UTA Arad Rosu — 2011 ABBA JibouJC 2019 Gr.2011
2009 CFR Simeria — 2009 Dynamic LupeniJC 2019 Gr.2009
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2007
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2011
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2013
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 AS Santamaria OrleaJC 2019 Gr.2009
2009 UTA Arad Rosu — 2009 Pro Fotbal VulcanJC 2019 Gr.2009
2011 „U” Cluj — 2011 Retezatul HategJC 2019 Gr.2011
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Damian MilitaruJC 2019 Gr.2007
2009 Viitorul Arad — 2009 Pandurii Tg. JiuJC 2019 Gr.2009
2011 CSM Resita — 2011 LPS Banatul Timisoara AlbastruJC 2019 Gr.2011
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 UTA AradJC 2019 Gr.2007
2009 Pro Fotbal Vulcan — 2009 AS Santamaria OrleaJC 2019 Gr.2009
2007 Primavera Deva — 2007 SF Damian MilitaruJC 2019 Gr.2007
2007 Viitorul Arad — 2007 LPS Cetate DevaJC 2019 Gr.2007
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2011
2009 CSM Resita — 2009 Retezatul HategJC 2019 Gr.2009
2011 Retezatul Hateg — 2011 Viitorul SoimusJC 2019 Gr.2011
2007 ABBA Jibou — 2007 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2007
2009 UTA Arad Alb — 2009 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Gr.2009
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 UTA Arad RosuJC 2019 Gr.2011
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2013
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 UTA Arad RosuJC 2019 Gr.2009
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 CSM ResitaJC 2019 Gr.2011
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Valea FrumoaseiJC 2019 Gr.2007
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 LPS Cetate DevaJC 2019 Gr.2011
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 Victoria CalanJC 2019 Gr.2007
2011 UTA Arad Alb — 2011 „U” ClujJC 2019 Gr.2011
2009 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2009 Dacia OrastieJC 2019 Gr.2009
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ASU Politehnica Timisoara AlbJC 2019 Gr.2007
2009 CFR Cluj — 2009 Atletico TimisoaraJC 2019 Gr.2009
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2013
2007 UTA Arad — 2007 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2007
2007 Benfica Bucuresti — 2007 ASU Politehnica Timisoara VioletJC 2019 Gr.2007
2009 Viitorul Arad — 2009 Dynamic LupeniJC 2019 Gr.2009
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2009
2011 LPS Banatul Timisoara Albastru — 2011 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Gr.2011
2011 ABBA Jibou — 2011 CFR SimeriaJC 2019 Gr.2011
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 ASU Politehnica Timisoara VioletJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2013
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 Viitorul SoimusJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Retezatul HategJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2009 UTA Arad Rosu — 2009 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2013 CFR Simeria — 2013 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Gr.2013
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Viitorul AradJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2011 UTA Arad Rosu — 2011 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2011 CFR Simeria — 2011 CSM ResitaJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2007 Sorii Junior’s Lupeni — 2007 UTA AradJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 Victoria CalanJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Gr.2013
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Benfica BucurestiJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2009 Retezatul Hateg — 2009 CFR ClujJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2007 Primavera Deva — 2007 Viitorul AradJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2011 LPS Cetate Deva — 2011 „U” ClujJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 UTA Arad AlbJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2009 UTA Arad Alb — 2009 Atletico TimisoaraJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 LPS Banatul Timisoara AlbastruJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2011 ABBA Jibou — 2011 Academia Luceafarul „U” ClujJC 2019 Eliminatorii gr. 2011
2007 ABBA Jibou — 2007 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 Pandurii Tg. JiuJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2009 Pro Fotbal Vulcan — 2009 Dynamic LupeniJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2009 CSM Resita — 2009 Dacia OrastieJC 2019 Eliminatorii gr. 2009
2007 SF Damian Militaru — 2007 Retezatul HategJC 2019 Eliminatorii gr. 2007
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Victoria CalanJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2009 Atletico Timisoara — 2009 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2011 Viitorul Soimus — 2011 ABBA JibouJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2011 UTA Arad Alb — 2011 UTA Arad RosuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2009 Retezatul Hateg — 2009 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2011 LPS Cetate Deva — 2011 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2007 Viitorul Arad — 2007 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 AS Santamaria OrleaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 Academia Luceafarul „U” ClujJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 Sorii Junior’s LupeniJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2007 Benfica Bucuresti — 2007 Pandurii Tg. JiuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2009 UTA Arad Alb — 2009 UTA Arad RosuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2007 ASU Politehnica Timisoara Violet — 2007 ABBA JibouJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2011 „U” Cluj — 2011 CSM ResitaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2007 Primavera Deva — 2007 UTA AradJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2009 CFR Cluj — 2009 Viitorul AradJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2011 Retezatul Hateg — 2011 LPS Banatul Timisoara AlbastruJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2007 Retezatul Hateg — 2007 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2009 Dacia Orastie — 2009 Pro Fotbal VulcanJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2011 Viitorul Soimus — 2011 Vointa Saliste SibiuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2011 UTA Arad Rosu — 2011 LPS Cetate DevaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2009 CSM Resita — 2009 Dynamic LupeniJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2007 SF Damian Militaru — 2007 ASU Politehnica Timisoara AlbJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2013 Sorii Junior’s Lupeni — 2013 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2011 ABBA Jibou — 2011 Luceafarul Dr. Tr. SeverinJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2009 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2009 Pandurii Tg. JiuJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2009
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2007
2011 UTA Arad Alb — 2011 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii 2 Gr.2011
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 LPS Banatul TimisoaraJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 Retezatul HategJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2011
2007 Primavera Deva — 2007 Benfica BucurestiJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2007
2007 Sorii Junior’s Lupeni — 2007 Victoria CalanJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2007
2009 Retezatul Hateg — 2009 CFR SimeriaJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2009
2009 Viitorul Arad — 2009 UTA Arad RosuJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2009
2011 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2011 CSM ResitaJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2011
2007 Viitorul Arad — 2007 FC Dinamo BucurestiJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2007
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Atletico TimisoaraJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2009
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 LPS Banatul Timisoara AlbastruJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2011
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 LPS Banatul TimisoaraJC 2019 Eliminatorii Gr.2013
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 „U” ClujJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2011
2009 CFR Cluj — 2009 UTA Arad AlbJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2009
2007 UTA Arad — 2007 Pandurii Tg. JiuJC 2019 Eliminatorii 3 Gr.2007
2008 CS Dumbravita — 2008 Dacia OrastieJC 2019 Grupa A 2008
2010 LPS Cetate Deva — 2010 SF Florea VaetusJC 2019 Grupa C 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CSJ Stiinta U CraiovaJC 2019 Grupa A 2008
2010 CSM Resita — 2010 Retezatul HategJC 2019 Grupa A 2010
2010 SF Damian Militaru — 2010 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa A 2010
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 CS Giroc – ChisodaJC 2019 Grupa C 2010
2010 CFR Simeria — 2010 CS HunedoaraJC 2019 Grupa B 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 LPS Targu JiuJC 2019 Grupa C 2008
2008 SF Damian Militaru — 2008 Galaxy BradJC 2019 Grupa C 2008
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa B 2012
2012 Retezatul Hateg — 2012 CS HunedoaraJC 2019 Grupa A 2012
2008 Academia Voluntari — 2008 Sporting ClujJC 2019 Grupa B 2008
2008 Academia Flavius Stoican — 2008 CS Giroc – ChisodaJC 2019 Grupa B 2008
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 ACS Stars Academy CalanJC 2019 Grupa B 2010
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 CSM ResitaJC 2019 Grupa B 2012
2012 SF Florea Vaetus negru — 2012 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2012
2008 CFR Simeria — 2008 Dacia OrastieJC 2019 Grupa A 2008
2010 LPS Cetate Deva — 2010 Academia Flavius StoicanJC 2019 Grupa C 2010
2012 Galaxy Brad — 2012 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa B 2012
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 U ClujJC 2019 Grupa A 2012
2008 Sorii Juniors Lupeni — 2008 Academia Flavius StoicanJC 2019 Grupa B 2008
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Retezatul HategJC 2019 Grupa A 2010
2008 ACF Metalurgistul Cugir — 2008 Galaxy BradJC 2019 Grupa C 2008
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 CFR SimeriaJC 2019 Grupa B 2010
2012 CSM Resita — 2012 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa B 2012
2012 Retezatul Hateg — 2012 SF Florea Vaetus negruJC 2019 Grupa A 2012
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CS DumbravitaJC 2019 Grupa A 2008
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 SF Florea VaetusJC 2019 Grupa C 2010
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Galaxy BradJC 2019 Grupa B 2012
2012 U Cluj — 2012 CS HunedoaraJC 2019 Grupa A 2012
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2012
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa B 2012
2010 Viitorul Soimus — 2010 CSM ResitaJC 2019 Grupa A 2010
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 Sporting ClujJC 2019 Grupa B 2008
2008 Academia Voluntari — 2008 Sorii Juniors LupeniJC 2019 Grupa B 2008
2010 CS Hunedoara — 2010 ACS Stars Academy CalanJC 2019 Grupa B 2010
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2008
2010 Academia Flavius Stoican — 2010 CS Giroc – ChisodaJC 2019 Grupa C 2010
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 Pandurasul Tg. JiuJC 2019 Grupa B 2010
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa A 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 ACF Metalurgistul CugirJC 2019 Grupa C 2008
2008 LPS Targu Jiu — 2008 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa C 2008
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 Galaxy BradJC 2019 Grupa C 2008
2010 Retezatul Hateg — 2010 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa A 2010
2008 Academia Voluntari — 2008 Academia Flavius StoicanJC 2019 Grupa B 2008
2010 ACS Stars Academy Calan — 2010 CFR SimeriaJC 2019 Grupa B 2010
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 CS DumbravitaJC 2019 Grupa A 2008
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 CSM ResitaJC 2019 Grupa A 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2008
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 CS HunedoaraJC 2019 Grupa B 2010
2008 Galaxy Brad — 2008 LPS Targu JiuJC 2019 Grupa C 2008
2010 CS Giroc – Chisoda — 2010 SF Florea VaetusJC 2019 Grupa C 2010
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Florea Vaetus rosuJC 2019 Grupa B 2012
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 Retezatul HategJC 2019 Grupa A 2012
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 Sorii Juniors LupeniJC 2019 Grupa B 2008
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 Academia Flavius StoicanJC 2019 Grupa C 2010
2012 CSM Resita — 2012 Galaxy BradJC 2019 Grupa B 2012
2012 U Cluj — 2012 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2012
2012 CS Hunedoara — 2012 SF Florea Vaetus negruJC 2019 Grupa A 2012
2012 SF Damian Militaru — 2012 Galaxy BradJC 2019 Grupa B 2012
2010 Retezatul Hateg — 2010 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa A 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa C 2008
2010 CFR Simeria — 2010 Pandurasul Tg. JiuJC 2019 Grupa B 2010
2008 Sporting Cluj — 2008 Academia Flavius StoicanJC 2019 Grupa B 2008
2012 Retezatul Hateg — 2012 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2012
2008 LPS Targu Jiu — 2008 ACF Metalurgistul CugirJC 2019 Grupa C 2008
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa B 2012
2010 CS Giroc – Chisoda — 2010 LPS Cetate DevaJC 2019 Grupa C 2010
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CS HunedoaraJC 2019 Grupa A 2012
2010 CSM Resita — 2010 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa A 2010
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa B 2012
2008 Dacia Orastie — 2008 CSJ Stiinta U CraiovaJC 2019 Grupa A 2008
2012 U Cluj — 2012 SF Florea Vaetus negruJC 2019 Grupa A 2012
2008 CS Dumbravita — 2008 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2008
2010 Academia Flavius Stoican — 2010 SF Florea VaetusJC 2019 Grupa C 2010
2012 CSM Resita — 2012 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa B 2012
2008 SF Damian Militaru — 2008 ACF Metalurgistul CugirJC 2019 Grupa C 2008
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 ACS Stars Academy CalanJC 2019 Grupa B 2010
2008 Academia Voluntari — 2008 CS Giroc – ChisodaJC 2019 Grupa B 2008
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 CS HunedoaraJC 2019 Grupa B 2010
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 Dacia OrastieJC 2019 Grupa A 2008
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 LPS Cetate DevaJC 2019 Grupa C 2010
2008 Sporting Cluj — 2008 Sorii Juniors LupeniJC 2019 Grupa B 2008
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa A 2010
2010 SF Damian Militaru — 2010 Pandurasul Tg. JiuGrupa 2010 Loc 4 - 6
2012 CS Hunedoara — 2012 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2012
2008 Dacia Orastie — 2008 CS Giroc – ChisodaGrupa 2008 Loc 13 - 15
2012 SF Damian Militaru — 2012 Viitorul SoimusJC 2019 Grupa B 2012
2010 Viitorul Soimus — 2010 ACS Stars Academy CalanGrupa 2010 Loc 13 - 15
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 Academia VoluntariGrupa 2008 Loc 4 - 6
2008 CS Dumbravita — 2008 Academia Flavius StoicanGrupa 2008 Loc 10 - 12
2012 U Cluj — 2012 Retezatul HategJC 2019 Grupa A 2012
2008 CFR Simeria — 2008 Sporting ClujGrupa 2008 Loc 1 - 3
2010 Retezatul Hateg — 2010 CFR SimeriaGrupa 2010 Loc 10 - 12
2010 CSM Resita — 2010 CS HunedoaraGrupa 2010 Loc 1 - 3
2012 CSM Resita — 2012 SF Florea Vaetus rosuJC 2019 Grupa B 2012
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 Sorii Juniors LupeniGrupa 2008 Loc 7 - 9
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Galaxy BradJC 2019 Grupa B 2012
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 SF Florea Vaetus negruJC 2019 Grupa A 2012
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Sporting Drobeta Tr. SeverinGrupa 2010 Loc 7 - 9
2008 Dacia Orastie — 2008 LPS Targu JiuGrupa 2008 Loc 13 - 15
2010 Viitorul Soimus — 2010 Academia Flavius StoicanGrupa 2010 Loc 13 - 15
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 ACF Metalurgistul CugirGrupa 2008 Loc 4 - 6
2010 SF Damian Militaru — 2010 SF Florea VaetusGrupa 2010 Loc 4 - 6
2010 Retezatul Hateg — 2010 CS Giroc – ChisodaGrupa 2010 Loc 10 - 12
2008 CS Dumbravita — 2008 Galaxy BradGrupa 2008 Loc 10 - 12
2012 CS Hunedoara — 2012 Viitorul SoimusGrupa 2012 Clasament final
2008 CFR Simeria — 2008 FC Dinamo Bucuresti AlbGrupa 2008 Loc 1 - 3
2010 CSM Resita — 2010 FC Dinamo BucurestiGrupa 2010 Loc 1 - 3
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 SF Damian MilitaruGrupa 2008 Loc 7 - 9
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 LPS Cetate DevaGrupa 2010 Loc 7 - 9
2012 SF Florea Vaetus negru — 2012 Galaxy BradGrupa 2012 Clasament final
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 LPS Targu JiuGrupa 2008 Loc 13 - 15
2010 ACS Stars Academy Calan — 2010 Academia Flavius StoicanGrupa 2010 Loc 13 - 15
2012 CFR Simeria — 2012 Academia Luceafarul „U” ClujGrupa 2012 Clasament final
2012 Retezatul Hateg — 2012 CSM ResitaGrupa 2012 Clasament final
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 SF Damian MilitaruGrupa 2012 Clasament final
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 SF Florea VaetusGrupa 2010 Loc 4 - 6
2008 Academia Voluntari — 2008 ACF Metalurgistul CugirGrupa 2008 Loc 4 - 6
2010 CFR Simeria — 2010 CS Giroc – ChisodaGrupa 2010 Loc 10 - 12
2008 Academia Flavius Stoican — 2008 Galaxy BradGrupa 2008 Loc 10 - 12
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 LPS Cetate DevaGrupa 2010 Loc 7 - 9
2008 Sorii Juniors Lupeni — 2008 SF Damian MilitaruGrupa 2008 Loc 7 - 9
2008 Sporting Cluj — 2008 FC Dinamo Bucuresti AlbGrupa 2008 Loc 1 - 3
2012 U Cluj — 2012 SF Florea Vaetus rosuGrupa 2012 Clasament final
2010 CS Hunedoara — 2010 FC Dinamo BucurestiGrupa 2010 Loc 1 - 3
2005 Navobi Alba Iulia — 2005 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa B 2005
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 AS Santamaria OrleaJC 2019 Grupa A 2006
2006 LPS Oradea — 2006 ASU Poli Timisoara VioletJC 2019 Grupa B 2006
2005 Primavera Tg. Jiu — 2005 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2005
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 AS Santamaria OrleaJC 2019 Grupa A 2006
2005 „U” Craiova — 2005 SF Damian MilitaruJC 2019 Grupa B 2005
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 Viitorul AradJC 2019 Grupa A 2006
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 Primavera Tg. JiuJC 2019 Grupa A 2005
2006 LPS Oradea — 2006 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Grupa B 2006
2006 „U” Craiova — 2006 ASU Poli Timisoara VioletJC 2019 Grupa B 2006
2006 ASU Poli Timisoara Violet — 2006 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Grupa B 2006
2006 LPS Oradea — 2006 „U” CraiovaJC 2019 Grupa B 2006
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 CFR SimeriaJC 2019 Grupa A 2005
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 ASU Poli Timisoara AlbJC 2019 Grupa A 2006
2005 „U” Craiova — 2005 Navobi Alba IuliaJC 2019 Grupa B 2005
2006 Viitorul Arad — 2006 AS Santamaria OrleaJC 2019 Grupa A 2006
2006 „U” Craiova — 2006 SF Florea Vaetus HunedoaraJC 2019 Grupa B 2006
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 SF Damian MilitaruJC 2019 Semifinale Grupa 2005
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 Viitorul AradJC 2019 Grupa A 2006
2005 Primavera Tg. Jiu — 2005 „U” CraiovaJC 2019 Semifinale Grupa 2005
2006 AS Santamaria Orlea — 2006 ASU Poli Timisoara VioletLoc 7-8 Grupa 2006
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 LPS OradeaFinala mica Grupa 2006
2006 Viitorul Arad — 2006 SF Florea Vaetus HunedoaraLoc 5-6 Grupa 2006
2005 SF Damian Militaru — 2005 Primavera Tg. JiuFinala mica Grupa 2005
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 „U” CraiovaFinala mare Grupa 2006
2005 CFR Simeria — 2005 Navobi Alba IuliaLoc 5-6 Grupa 2005
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 „U” CraiovaFinala mare Grupa 2005
2012 Retezatul Hateg. — 2012 Navobi Alba IuliaJCI 2020 grupa 2012
2012 MF Hunedoara — 2012 Dynamic LupeniJCI 2020 grupa 2012
2011 MF Hunedoara — 2011 CFR SimeriaJCI 2020 grupa 2011
2011 Retezatul Hateg — 2011 CS HunedoaraJCI 2020 grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 SF Demian Adrian SibiuJCI 2020 grupa 2011
2012 Juventus Timisoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj NegruJCI 2020 grupa 2012
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Abba JibouJCI 2020 grupa 2012
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 MF HunedoaraJCI 2020 grupa 2011
2011 CFR Simeria — 2011 Abba JibouJCI 2020 grupa 2011
2012 Juventus Timisoara — 2012 Dynamic LupeniJCI 2020 grupa 2012
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Navobi Alba IuliaJCI 2020 grupa 2012
2011 Retezatul Hateg — 2011 SF Demian Adrian SibiuJCI 2020 grupa 2011
2012 MF Hunedoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj NegruJCI 2020 grupa 2012
2012 Retezatul Hateg. — 2012 Abba JibouJCI 2020 grupa 2012
2011 MF Hunedoara — 2011 Retezatul HategJCI 2020 grupa 2011
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 CS HunedoaraJCI 2020 grupa 2011
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 Retezatul HategJCI 2020 grupa 2011
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Academia Luceafarul U Cluj NegruJCI 2020 grupa 2012
2012 Navobi Alba Iulia — 2012 Abba JibouJCI 2020 grupa 2012
2012 Juventus Timisoara — 2012 Retezatul Hateg.JCI 2020 grupa 2012
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 CFR SimeriaJCI 2020 grupa 2011
2011 CS Hunedoara — 2011 SF Demian Adrian SibiuJCI 2020 grupa 2011
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Retezatul Hateg.JCI 2020 grupa 2012
2011 MF Hunedoara — 2011 Abba JibouJCI 2020 grupa 2011
2011 CS Hunedoara — 2011 CFR SimeriaJCI 2020 grupa 2011
2012 Juventus Timisoara — 2012 Navobi Alba IuliaJCI 2020 grupa 2012
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Retezatul Hateg.JCI 2020 grupa 2012
2011 SF Demian Adrian Sibiu — 2011 MF HunedoaraJCI 2020 grupa 2011
2011 CS Hunedoara — 2011 Abba JibouJCI 2020 grupa 2011
2012 Juventus Timisoara — 2012 Abba JibouJCI 2020 grupa 2012
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 MF HunedoaraJCI 2020 grupa 2012
2011 CFR Simeria — 2011 Retezatul HategJCI 2020 grupa 2011
2011 SF Demian Adrian Sibiu — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2020 grupa 2011
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Navobi Alba IuliaJCI 2020 grupa 2012
2012 MF Hunedoara — 2012 Retezatul Hateg.JCI 2020 grupa 2012
2011 CFR Simeria — 2011 SF Demian Adrian SibiuJCI 2020 grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 Retezatul HategJCI 2020 grupa 2011
2012 MF Hunedoara — 2012 Navobi Alba IuliaJCI 2020 grupa 2012
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Abba JibouJCI 2020 grupa 2012
2011 CS Hunedoara — 2011 MF HunedoaraJCI 2020 grupa 2011
2011 Abba Jibou — 2011 LPS Banatul TimisoaraJCI 2020 grupa 2011
2012 Juventus Timisoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj AlbJCI 2020 grupa 2012
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Grupa B 2009 - 21
2009 Ripensia Timisoara. — 2009 Retezatul Hateg.Grupa B 2009 - 21
2011 UTA Arad alb. — 2011 Abba Jibou.Grupa A 2011 - 21
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 CSM Deva.Grupa B 2011 - 21
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 UTA Arad rosu.Grupa B 2011 - 21
2009 Atletico Timisoara. — 2009 CSM Deva.Grupa A 2009 - 21
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 Retezatul Hateg.Grupa A 2011 - 21
2009 CFR Cluj. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.Grupa A 2009 - 21
2011 CSM Deva. — 2011 UTA Arad rosu.Grupa B 2011 - 21
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 Abba Jibou.Grupa A 2011 - 21
2009 Ripensia Timisoara. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Grupa B 2009 - 21
2009 Retezatul Hateg. — 2009 FC Dinamo Bucuresti alb.Grupa B 2009 - 21
2009 FC Dinamo Bucuresti rosu. — 2009 CSM Deva.Grupa A 2009 - 21
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Grupa B 2011 - 21
2009 CFR Cluj. — 2009 Atletico Timisoara.Grupa A 2009 - 21
2011 Retezatul Hateg. — 2011 UTA Arad alb.Grupa A 2011 - 21
2011 UTA Arad alb. — 2011 Viitorul Hunedoara.Grupa A 2011 - 21
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 CSM Deva.Grupa B 2011 - 21
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Ripensia Timisoara.Grupa B 2009 - 21
2011 Abba Jibou. — 2011 Retezatul Hateg.Grupa A 2011 - 21
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 UTA Arad rosu.Grupa B 2011 - 21
2009 CFR Cluj. — 2009 CSM Deva.Grupa A 2009 - 21
2009 Atletico Timisoara. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.Grupa A 2009 - 21
2009 Retezatul Hateg. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Grupa B 2009 - 21
2009 FC Dinamo Bucuresti rosu. — 2009 Ripensia Timisoara.Faza semifinalelor 2009
2009 CSM Deva. — 2009 Retezatul Hateg.Faza semifinalelor 2009
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 CSM Deva.Faza semifinalelor 2011
2011 Abba Jibou. — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Faza semifinalelor 2011
2009 Atletico Timisoara. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Faza semifinalelor 2009
2009 CFR Cluj. — 2009 FC Dinamo Bucuresti alb.Faza semifinalelor 2009
2011 Retezatul Hateg. — 2011 Ripensia Timisoara.Faza semifinalelor 2011
2011 UTA Arad alb. — 2011 UTA Arad rosu.Faza semifinalelor 2011
2011 Abba Jibou. — 2011 Ripensia Timisoara.Faza finalelor 2011
2009 Retezatul Hateg. — 2009 Ripensia Timisoara.Faza finalelor 2009
2009 CFR Cluj. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.Faza finalelor 2009
2011 CSM Deva. — 2011 UTA Arad alb.Faza finalelor 2011
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 Retezatul Hateg.Faza finalelor 2011
2009 CSM Deva. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.Faza finalelor 2009
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 UTA Arad rosu.Faza finalelor 2011
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Atletico Timisoara.Faza finalelor 2009