Fixtures & Results

This is an example Calendar. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Calendar and create new Calendars for your content. Have fun!

Fixtures & Results

DatăMeciTime/ResultsArticle
CFR Simeria vs Luceafarul Dr. Tr. Severin
CSJ Stiinta „U” Craiova vs Sorii Junior's Lupeni
Unirea Juniors Alba Iulia vs Sorii Junior's Lupeni
Speranta Albac vs CFR Simeria
Dinamo Bucuresti vs CFR Simeria
Sporting Dr. Tr. Severin vs Jiul Petrosani
CSS Drobeta vs Academia Luceafarul U Cluj
Atletico Arad vs SF Valea Frumoasei
U Cluj vs Aurul Brad
Primavera Tg. Jiu vs Academia Flavius Stoican
SF Valea Frumoasei vs CS U Craiova
UTA Arad vs ASU Politehnica Timisoara
SF Valea Frumoasei vs LPS Targu Jiu
Galaxy Timisoara vs UTA Arad
Juventus Bucuresti vs Pandurasul Tg. Jiu
LPS Banatul Galben vs LPS Banat Timisoara Albastru
CS Hunedoara vs LPS Targu Jiu
Dacia Orastie vs Academia Florea Vaetus
Galaxy Timisoara Alb vs UTA Arad Rosu
Retezatul Hateg vs CFR Simeria
ACS Poli Timisoara vs LPS Banatul Timisoara
LPS Oradea vs Sport Kits Dr. Tr. Severin
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – CS Hunedoara
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – VHP Padureni Lugoj
2007 – Dacia Orastie vs 2007 – Jiul Petrosani
2007 – Primavera Deva vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Dynamic Lupeni
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – CFR Simeria
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HD
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – CFR Simeria
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Atomic Lions Tg. Jiu
2006 – LPS Oradea vs 2006 – Victoria Calan
2008 – Atletico Arad vs 2008 - CS Hunedoara
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – ASU Politehnica Timisoara
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – Dacia Orastie
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – SF Valea Frumoasei
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – Primavera Tg. Jiu
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Retezatul Hateg
2006 – UTA Arad vs 2006 – Sorii Junior’s Lupeni
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”
2010 – UTA Arad vs 2010 – Aurul Brad
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – CFR Simeria
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – CSM Resita
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Galaxy Timisoara Alb
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Jiul Petrosani
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – CSM Unirea Alba Iulia
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – Speranta Albac
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”
2008 – Aurul Brad vs 2008 – SF Valea Frumoasei
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – LPS Tg. Jiu
2010 – CSM Resita vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – UTA Arad Rosu
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HD
2008 – „U” Cluj vs 2008 – CSS Drobeta
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Sorii Junior’s Lupeni
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – CFR Simeria
2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin vs 2006 – CS Dumbravita
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – CFR Simeria
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – Dynamic Lupeni
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – Jiul Petrosani
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Dacia Orastie
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Retezatul Hateg
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – CS Hunedoara
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – VHP Padureni Lugoj
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Speranta Albac
2006 – Victoria Calan vs 2006 – CSM Unirea Alba Iulia
2010 – Aurul Brad vs 2010 – Sorii Junior’s Lupeni
2008 – CFR Simeria vs 2008 – Primavera Tg. Jiu
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – LPS Banatul Galben
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – CS Hunedoara
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Dacia Orastie
2008 – CSS Drobeta vs 2008 – CS Hunedoara
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – LPS Oradea
2008 – Aurul Brad vs 2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – Retezatul Hateg
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Jiul Petrosani
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – Galaxy Timisoara Albastru
2006 – UTA Arad vs 2006 – CS Dumbravita
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CFR Simeria
2009 – CSM Resita vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HD
2008 – LPS Tg. Jiu vs 2008 – SF Valea Frumoasei
2007 – Primavera Deva vs 2007 – Atomic Lions Tg. Jiu
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – CFR Simeria
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – UTA Arad Rosu
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru
2008 – Atletico Arad vs 2008 – „U” Cluj
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – SF Valea Frumoasei
2010 – UTA Arad vs 2010 – Sporting Dr. Tr. Severin
2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin vs 2006 – Sorii Junior’s Lupeni
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – CSM Resita
2010 – Galaxy Timisoara vs 2010 – Jiul Petrosani
2007 – CS Hunedoara vs 2007 – VHP Padureni Lugoj
2006 – Speranta Albac vs 2006 – Academia „Florea Vaetus”
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – UTA Arad Rosu
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – CFR Simeria
2008 – Primavera Tg. Jiu vs 2008 – LPS Banatul Galben
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – Dacia Orastie
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”
2006 – Victoria Calan vs 2006 – ASU Politehnica Timisoara
2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia vs 2010 – Retezatul Hateg
2006 – LPS Oradea vs 2006 – CSM Unirea Alba Iulia
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – LPS Targu Jiu
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Dynamic Lupeni
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Jiul Petrosani
2008 – Atletico Arad vs 2008 – CSS Drobeta
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HD
2008 – „U” Cluj vs 2008 – CS Hunedoara
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Primavera Deva
2010 – UTA Arad vs 2010 – Sorii Junior’s Lupeni
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – SF Valea Frumosei
2007 – Atomic Lions Tg. Jiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – LPS Banatul Timisoara
2006 – UTA Arad vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – CS Hunedoara
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”
2010 – CSM Resita vs 2010 – CFR Simeria
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Pandurasul Tg. Jiu
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Aurul Brad
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Sorii Junior’s Lupeni
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – CS „U” Craiova
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – CFR Simeria
2009 – CFR Simeria vs 2009 – UTA Arad Rosu
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – Dacia Orastie
2006 – CS Dumbravita vs 2006 – Sorii Junior’s Lupeni
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – SF Valea Frumoasei
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – CSM Resita
2008 – Aurul Brad vs 2008 – LPS Tg. Jiu
2009 – Viitorul Arad vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HD
2007 – VHP Padureni Lugoj vs 2007 – Vointa Sibiu
2007 – Dynamic Lupeni vs 2007 – Dacia Orastie
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Jiul Petrosani
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – Atomic Lions Tg. Jiu
2007 – UTA Arad Rosu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2009 – Academia „Flavius Stoican” vs 2009 – Dacia Orastie
2006 – ACS Poli Timisoara vs 2006 – LPS Oradea
2007 – CS Hunedoara vs 2007 – Primavera Deva
2010 – Juventus Bucuresti vs 2010 – Galaxy Timisoara
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Jiul Petrosani
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – CS Hunedoara
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – ASU Politehnica Timisoara
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – ASU Politehnica Timisoara
2009 – UTA Arad Rosu vs 2009 – Galaxy Timisoara Albastru
2009 – CFR Simeria vs 2009 – Viitorul Arad
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – CSM Resita
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Galaxy Timisoara Alb
2009 – Retezatul Hateg vs 2009 – UTA Arad Alb
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – UTA Arad
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – Sporting Kids Severin
2010 – Pandurasul Tg. Jiu vs 2010 – Uta Arad
2006 – LPS Banatul Timisoara vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin
2010 – CSM Resita vs 2010 – Academia „Florea Vaetus” HD
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin
2006 – Speranta Albac vs 2006 – CSM Unirea Alba Iulia
2008 – Primavera Tg. Jiu vs 2008 – CS Hunedoara
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – Victoria Calan
2008 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2008 – SF Valea Frumoasei
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – „U” Cluj
2009 – AS Juniors Alba Iulia vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HD
2010 – Academia „Flavius Stoican” vs 2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin
2008 – CFR Simeria vs 2008 – CSS Drobeta
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – Aurul Brad
2008 – Academia „Flavius Stoican” vs 2008 – LPS Tg. Jiu
2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova vs 2008 – Atletico Arad
2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia vs 2010 – Aurul Brad
2006 – CFR Simeria vs 2006 – Sorii Junior’s Lupeni
2010 – Retezatul Hateg vs 2010 – Sorii Junior’s Lupeni
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CS Dumbravita
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb
2007 – Academia „Flavius Stoican” vs 2007 – Primavera Deva
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Aurul Brad
2007 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – CS Hunedoara
2007 – Dynamic Lupeni vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – CS Dinamo Bucuresti
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Vointa Sibiu
2006 – Victoria Calan vs 2006 – CS Dumbravita
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – Atomic Lions Tg. Jiu
2010 – CSM Resita vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – Sorii Junior’s Lupeni
2007 – Dacia Orastie vs 2007 – UTA Arad Rosu
2007 – Jiul Petrosani vs 2007 – VHP Padureni Lugoj
2010 – Academia „Flavius Stoican” vs 2010 – Retezatul Hateg
2010 – Aurul Brad vs 2010 – Retezatul Hateg
2010 – Academia „Florea Vaetus” HD vs 2010 – Academia „Flavius Stoican”
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2009 – Galaxy Timisoara Albastru
2009 – UTA Arad Alb vs 2009 – Viitorul Arad
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – CSM Resita
2009 – Academia „Flavius Stoican” vs 2009 – AS Juniors Alba Iulia
2007 – CFR Simeria vs 2007 – Dynamic Lupeni
2006 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2006 – Victoria Calan
2006 – CSM Unirea Alba Iulia vs 2006 – CS Dumbravita
2010 – Luceafarul Dr. Tr Severin vs 2010 – AS Unirea Juniors Alba Iulia
2010 – Sorii Junior’s Lupeni vs 2010 – CSM Resita
2008 – Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2008 – Sorii Junior’s Lupeni
2009 – Galaxy Timisoara Alb vs 2009 – CFR Simeria
2007 – VHP Padureni Lugoj vs 2007 – Dacia Orastie
2007 – Jiul Petrosani vs 2007 – UTA Arad Rosu
2007 – Vointa Sibiu vs 2007 – Academia „Florea Vaetus”
2006 – CS Dinamo Bucuresti vs 2006 – CFR Simeria
2006 – Academia „Florea Vaetus” vs 2006 – Speranta Albac
2010 – Jiul Petrosani vs 2010 – Juventus Bucuresti
2010 – Sporting Dr. Tr. Severin vs 2010 – Pandurasul Tg. Jiu
2008 – CSS Drobeta vs 2008 – SF Valea Frumoasei
2007 – UTA Arad Alb vs 2007 – Primavera Deva
2007 – Atomic Lions Tg. Jiu vs 2007 – CS Hunedoara
2007 – FC Dinamo Bucuresti Rosu vs 2007 – ASU Politehnica Timisoara
2008 – „U” Cluj vs 2008 – Primavera Tg. Jiu
2006 – ASU Politehnica Timisoara vs 2006 – LPS Banatul Timisoara
2006 – UTA Arad vs 2006 – ACS Poli Timisoara
2010 – CFR Simeria vs 2010 – Galaxy Timisoara
2009 – CS Hunedoara vs 2009 – Academia „Flavius Stoican”
2009 – ASU Politehnica Timisoara vs 2007 – UTA Arad Alb
2009 – Galaxy Timisoara Albastru vs 2009 – Viitorul Arad
2008 – LPS Banatul Timisoara Albastru vs 2008 – CS Hunedoara
2008 – LPS Banatul Galben vs 2008 – LPS Tg. Jiu
2008 – Aurul Brad vs 2008 – Academia „Flavius Stoican”
2008 – CFR Simeria vs 2008 – CSJ Stiinta „U” Craiova
2006 – SF Valea Frumoasei vs 2006 – LPS Oradea
2010 – FC Dinamo Bucuresti vs 2010 – UTA Arad
2008 – Academia Luceafarul „U” Cluj vs 2008 – Atletico Arad
2007 – FC Dinamo Bucuresti Alb vs 2007 – Academia „Flavius Stoican”
2009 – CS „U” Craiova vs 2009 – Academia „Florea Vaetus” HD
2009 – SF Valea Frumosei vs 2009 – Dacia Orastie
2009 – CSM Resita vs 2009 – AS Juniors Alba Iulia
2009 – UTA Arad Rosu vs 2009 – Retezatul Hateg
2006 – LPS Targu Jiu vs 2006 – Sport Kits Dr. Tr. Severin
2010 – Retezatul Hateg vs 2010 CFR Simeria
2008 CFR Simeria vs 2008 SF Damian Militaru
2006 CFR Simeria vs 2006 AS Santamaria Orlea
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Abba Jibou
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 Abba Jibou
2006 SF Damian Militaru vs 2006 Speranta Albac
2010 Benfica Bucuresti vs 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 CS Giroc – Chisoda
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 Abba Jibou
2010 Retezatul Hateg vs 2010 Abba Jibou
2008 CFR Simeria vs 2008 Abba Jibou
2006 AS Santamaria Orlea vs 2006 SF Damian Militaru
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 SF Damian Militaru vs 2008 Benfica Bucuresti
2006 Speranta Albac vs 2006 CFR Simeria
2010 Abba Jibou vs 2010 Benfica Bucuresti
2008 CFR Simeria vs 2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 AS Santamaria Orlea
2010 Retezatul Hateg vs 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 Abba Jibou vs 2008 CS Giroc – Chisoda
2006 Abba Jibou vs 2006 SF Damian Militaru
2010 CFR Simeria vs 2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2008 SF Damian Militaru vs 2008 CS Giroc – Chisoda
2006 CFR Simeria vs 2006 Abba Jibou
2010 Retezatul Hateg vs 2010 Benfica Bucuresti
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin
2006 Speranta Albac vs 2006 Abba Jibou
2010 CFR Simeria vs 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 CFR Simeria vs 2008 CS Giroc – Chisoda
2006 CFR Simeria vs 2006 SF Damian Militaru
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Benfica Bucuresti
2008 SF Damian Militaru vs 2008 Abba Jibou
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 Speranta Albac
2010 CFR Simeria vs 2010 Abba Jibou
2008 Benfica Bucuresti vs 2008 Abba Jibou
2006 Abba Jibou vs 2006 AS Santamaria Orlea
2010 Luceafarul Dr. Tr. Severin vs 2010 Retezatul Hateg
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 CS Giroc – Chisoda
2006 CFR Simeria vs 2006 Benfica Bucuresti
2010 Abba Jibou vs 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 Sports Kids Dr. Tr. Severin vs 2008 SF Damian Militaru
2006 Speranta Albac vs 2006 AS Santamaria Orlea
2010 CFR Simeria vs 2010 Benfica Bucuresti
2008 CFR Simeria vs 2008 Benfica Bucuresti
2006 Benfica Bucuresti vs 2006 SF Damian Militaru
2008 CFR Simeria — 2007 UTA Rosu
2007 Retezatul Hateg — 2007 UTA Alb
2011 CFR Simeria — 2011 Retezatul Hateg
2009 Retezatul Hateg — 2009 AS Santamaria Orlea
2007 CFR Simeria — 2007 CS Hunedoara
2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2007 SF Damian Militaru
2009 SF Florea Vaetus — 2009 Interstar Sibiu
2009 CFR Simeria — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 Abba Jibou
2011 Dynamic Lupeni — 2011 SF Florea Vaetus
2011 CFR Simeria — 2011 LPS Banatul Timisoara
2008 CFR Simeria — 2007 SF Damian Militaru
2007 CFR Simeria — 2007 Retezatul Hateg
2007 UTA Rosu — 2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin
2007 UTA Alb — 2007 CS Hunedoara
2009 Interstar Sibiu — 2009 CFR Simeria
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Retezatul Hateg
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 SF Florea Vaetus
2011 Retezatul Hateg — 2011 Dynamic Lupeni
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 LPS Banatul Timisoara
2011 Abba Jibou — 2011 SF Florea Vaetus
2007 UTA Rosu — 2007 SF Damian Militaru
2011 Dynamic Lupeni — 2011 CFR Simeria
2007 Retezatul Hateg — 2007 CS Hunedoara
2008 CFR Simeria — 2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin
2007 CFR Simeria — 2007 UTA Alb
2011 SF Florea Vaetus — 2011 LPS Banatul Timisoara
2011 Retezatul Hateg — 2011 Galaxy Tmisoara
2011 CFR Simeria — 2011 Abba Jibou
2009 Retezatul Hateg — 2009 Interstar Sibiu
2009 CFR Simeria — 2009 SF Florea Vaetus
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2007 CFR Simeria — 2007 UTA Rosu
2007 Retezatul Hateg — 2008 CFR Simeria
2011 Retezatul Hateg — 2011 SF Florea Vaetus
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 Dynamic Lupeni
2011 Abba Jibou — 2011 LPS Banatul Timisoara
2009 Interstar Sibiu — 2009 AS Santamaria Orlea
2009 CFR Simeria — 2009 Retezatul Hateg
2009 SF Florea Vaetus — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2007 UTA Alb — 2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin
2007 CS Hunedoara — 2007 SF Damian Militaru
2011 Dynamic Lupeni — 2011 LPS Banatul Timisoara
2011 Retezatul Hateg — 2011 Abba Jibou
2011 CFR Simeria — 2011 Galaxy Tmisoara
2009 Retezatul Hateg — 2009 SF Florea Vaetus
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 CFR Simeria
2007 UTA Rosu — 2007 Retezatul Hateg
2007 CFR Simeria — 2008 CFR Simeria
2011 Retezatul Hateg — 2011 LPS Banatul Timisoara
2011 CFR Simeria — 2011 SF Florea Vaetus
2011 Abba Jibou — 2011 Dynamic Lupeni
2007 UTA Alb — 2007 SF Damian Militaru
2007 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2007 CS Hunedoara
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Interstar Sibiu
2011 Galaxy Tmisoara — 2011 SF Florea Vaetus
2007 Benfica Bucuresti — 2007 LPS Cetate Deva
2007 UTA Arad — 2007 Victoria Calan
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 LPS Cetate Deva
2009 UTA Arad Alb — 2009 Retezatul Hateg
2009 CFR Cluj — 2009 Dacia Orastie
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 SF Florea Vaetus Hunedoara
2011 UTA Arad Rosu — 2011 CFR Simeria
2009 Atletico Timisoara — 2009 SF Florea Vaetus Hunedoara
2009 UTA Arad Rosu — 2009 AS Santamaria Orlea
2011 „U” Cluj — 2011 Viitorul Soimus
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 CFR Simeria
2011 CSM Resita — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 Viitorul Arad — 2007 ASU Politehnica Timisoara Violet
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 CSM Resita
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 ABBA Jibou
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Primavera Deva
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 SF Damian Militaru
2013 CFR Simeria — 2013 Sorii Junior’s Lupeni
2009 Viitorul Arad — 2009 CFR Simeria
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Pro Fotbal Vulcan
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 LPS Banatul Timisoara
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ABBA Jibou
2009 Atletico Timisoara — 2009 Dacia Orastie
2011 UTA Arad Alb — 2011 Retezatul Hateg
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
2011 LPS Cetate Deva — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
2009 UTA Arad Alb — 2009 CSM Resita
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 CFR Simeria
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Vointa Saliste Sibiu
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 Primavera Deva
2007 Victoria Calan — 2007 CFR Simeria
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 Dynamic Lupeni
2013 CFR Simeria — 2013 SF Florea Vaetus Hunedoara
2009 CFR Cluj — 2009 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 ASU Politehnica Timisoara Violet — 2007 LPS Cetate Deva
2011 UTA Arad Alb — 2011 Viitorul Soimus
2007 Benfica Bucuresti — 2007 Viitorul Arad
2009 Retezatul Hateg — 2009 Vointa Saliste Sibiu
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 ABBA Jibou
2011 UTA Arad Rosu — 2011 ABBA Jibou
2009 CFR Simeria — 2009 Dynamic Lupeni
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 Sorii Junior’s Lupeni
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 AS Santamaria Orlea
2009 UTA Arad Rosu — 2009 Pro Fotbal Vulcan
2011 „U” Cluj — 2011 Retezatul Hateg
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Damian Militaru
2009 Viitorul Arad — 2009 Pandurii Tg. Jiu
2011 CSM Resita — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 UTA Arad
2009 Pro Fotbal Vulcan — 2009 AS Santamaria Orlea
2007 Primavera Deva — 2007 SF Damian Militaru
2007 Viitorul Arad — 2007 LPS Cetate Deva
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Sorii Junior’s Lupeni
2009 CSM Resita — 2009 Retezatul Hateg
2011 Retezatul Hateg — 2011 Viitorul Soimus
2007 ABBA Jibou — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
2009 UTA Arad Alb — 2009 Vointa Saliste Sibiu
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 UTA Arad Rosu
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 CFR Simeria
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 UTA Arad Rosu
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 CSM Resita
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 SF Valea Frumoasei
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 LPS Cetate Deva
2007 Vointa Saliste Sibiu — 2007 Victoria Calan
2011 UTA Arad Alb — 2011 „U” Cluj
2009 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2009 Dacia Orastie
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 ASU Politehnica Timisoara Alb
2009 CFR Cluj — 2009 Atletico Timisoara
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 UTA Arad — 2007 CFR Simeria
2007 Benfica Bucuresti — 2007 ASU Politehnica Timisoara Violet
2009 Viitorul Arad — 2009 Dynamic Lupeni
2009 Pandurii Tg. Jiu — 2009 CFR Simeria
2011 LPS Banatul Timisoara Albastru — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
2011 ABBA Jibou — 2011 CFR Simeria
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 ASU Politehnica Timisoara Violet
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 Sorii Junior’s Lupeni
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 Viitorul Soimus
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Retezatul Hateg
2009 UTA Arad Rosu — 2009 CFR Simeria
2013 CFR Simeria — 2013 Vointa Saliste Sibiu
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Viitorul Arad
2011 UTA Arad Rosu — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
2011 CFR Simeria — 2011 CSM Resita
2007 Sorii Junior’s Lupeni — 2007 UTA Arad
2007 Pandurii Tg. Jiu — 2007 Victoria Calan
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 Sorii Junior’s Lupeni
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Benfica Bucuresti
2009 Retezatul Hateg — 2009 CFR Cluj
2007 Primavera Deva — 2007 Viitorul Arad
2011 LPS Cetate Deva — 2011 „U” Cluj
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 UTA Arad Alb
2009 UTA Arad Alb — 2009 Atletico Timisoara
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
2011 ABBA Jibou — 2011 Academia Luceafarul „U” Cluj
2007 ABBA Jibou — 2007 CFR Simeria
2009 AS Santamaria Orlea — 2009 Pandurii Tg. Jiu
2009 Pro Fotbal Vulcan — 2009 Dynamic Lupeni
2007 ASU Politehnica Timisoara Alb — 2007 Vointa Saliste Sibiu
2009 CSM Resita — 2009 Dacia Orastie
2007 SF Damian Militaru — 2007 Retezatul Hateg
2007 FC Dinamo Bucuresti — 2007 Victoria Calan
2009 Atletico Timisoara — 2009 CFR Simeria
2011 Viitorul Soimus — 2011 ABBA Jibou
2011 UTA Arad Alb — 2011 UTA Arad Rosu
2013 LPS Banatul Timisoara — 2013 CFR Simeria
2009 Retezatul Hateg — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2011 LPS Cetate Deva — 2011 CFR Simeria
2007 Viitorul Arad — 2007 Sorii Junior’s Lupeni
2011 Vointa Saliste Sibiu — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2009 Vointa Saliste Sibiu — 2009 AS Santamaria Orlea
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 Academia Luceafarul „U” Cluj
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 Sorii Junior’s Lupeni
2007 Benfica Bucuresti — 2007 Pandurii Tg. Jiu
2009 UTA Arad Alb — 2009 UTA Arad Rosu
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 SF Florea Vaetus Hunedoara
2007 ASU Politehnica Timisoara Violet — 2007 ABBA Jibou
2011 „U” Cluj — 2011 CSM Resita
2007 Primavera Deva — 2007 UTA Arad
2009 CFR Cluj — 2009 Viitorul Arad
2011 Retezatul Hateg — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
2007 Retezatul Hateg — 2007 Vointa Saliste Sibiu
2009 Dacia Orastie — 2009 Pro Fotbal Vulcan
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 Vointa Saliste Sibiu
2011 Viitorul Soimus — 2011 Vointa Saliste Sibiu
2011 UTA Arad Rosu — 2011 LPS Cetate Deva
2009 CSM Resita — 2009 Dynamic Lupeni
2007 SF Damian Militaru — 2007 ASU Politehnica Timisoara Alb
2013 Sorii Junior’s Lupeni — 2013 CFR Simeria
2011 ABBA Jibou — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin
2009 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2009 Pandurii Tg. Jiu
2007 SF Valea Frumoasei — 2007 CFR Simeria
2011 UTA Arad Alb — 2011 CFR Simeria
2013 Vointa Saliste Sibiu — 2013 LPS Banatul Timisoara
2011 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2011 Retezatul Hateg
2007 Primavera Deva — 2007 Benfica Bucuresti
2007 Sorii Junior’s Lupeni — 2007 Victoria Calan
2009 Retezatul Hateg — 2009 CFR Simeria
2009 Viitorul Arad — 2009 UTA Arad Rosu
2011 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2011 CSM Resita
2007 Viitorul Arad — 2007 FC Dinamo Bucuresti
2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin — 2009 Atletico Timisoara
2011 Sorii Junior’s Lupeni — 2011 LPS Banatul Timisoara Albastru
2013 SF Florea Vaetus Hunedoara — 2013 LPS Banatul Timisoara
2011 LPS Banatul Timisoara Galben — 2011 „U” Cluj
2009 CFR Cluj — 2009 UTA Arad Alb
2007 UTA Arad — 2007 Pandurii Tg. Jiu
2008 CS Dumbravita — 2008 Dacia Orastie
2010 LPS Cetate Deva — 2010 SF Florea Vaetus
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CSJ Stiinta U Craiova
2010 CSM Resita — 2010 Retezatul Hateg
2010 SF Damian Militaru — 2010 Viitorul Soimus
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 CS Giroc – Chisoda
2010 CFR Simeria — 2010 CS Hunedoara
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 LPS Targu Jiu
2008 SF Damian Militaru — 2008 Galaxy Brad
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 SF Damian Militaru
2012 Retezatul Hateg — 2012 CS Hunedoara
2008 Academia Voluntari — 2008 Sporting Cluj
2008 Academia Flavius Stoican — 2008 CS Giroc – Chisoda
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 ACS Stars Academy Calan
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 CSM Resita
2012 SF Florea Vaetus negru — 2012 CFR Simeria
2008 CFR Simeria — 2008 Dacia Orastie
2010 LPS Cetate Deva — 2010 Academia Flavius Stoican
2012 Galaxy Brad — 2012 Viitorul Soimus
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 U Cluj
2008 Sorii Juniors Lupeni — 2008 Academia Flavius Stoican
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Retezatul Hateg
2008 ACF Metalurgistul Cugir — 2008 Galaxy Brad
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 CFR Simeria
2012 CSM Resita — 2012 SF Damian Militaru
2012 Retezatul Hateg — 2012 SF Florea Vaetus negru
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CS Dumbravita
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 SF Florea Vaetus
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Galaxy Brad
2012 U Cluj — 2012 CS Hunedoara
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CFR Simeria
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Viitorul Soimus
2010 Viitorul Soimus — 2010 CSM Resita
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 Sporting Cluj
2008 Academia Voluntari — 2008 Sorii Juniors Lupeni
2010 CS Hunedoara — 2010 ACS Stars Academy Calan
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 CFR Simeria
2010 Academia Flavius Stoican — 2010 CS Giroc – Chisoda
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 Pandurasul Tg. Jiu
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 SF Damian Militaru
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 ACF Metalurgistul Cugir
2008 LPS Targu Jiu — 2008 SF Damian Militaru
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 Galaxy Brad
2010 Retezatul Hateg — 2010 SF Damian Militaru
2008 Academia Voluntari — 2008 Academia Flavius Stoican
2010 ACS Stars Academy Calan — 2010 CFR Simeria
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 CS Dumbravita
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 CSM Resita
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 CFR Simeria
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 CS Hunedoara
2008 Galaxy Brad — 2008 LPS Targu Jiu
2010 CS Giroc – Chisoda — 2010 SF Florea Vaetus
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Florea Vaetus rosu
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 Retezatul Hateg
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 Sorii Juniors Lupeni
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 Academia Flavius Stoican
2012 CSM Resita — 2012 Galaxy Brad
2012 U Cluj — 2012 CFR Simeria
2012 CS Hunedoara — 2012 SF Florea Vaetus negru
2012 SF Damian Militaru — 2012 Galaxy Brad
2010 Retezatul Hateg — 2010 Viitorul Soimus
2008 FC Dinamo Bucuresti Alb — 2008 SF Damian Militaru
2010 CFR Simeria — 2010 Pandurasul Tg. Jiu
2008 Sporting Cluj — 2008 Academia Flavius Stoican
2012 Retezatul Hateg — 2012 CFR Simeria
2008 LPS Targu Jiu — 2008 ACF Metalurgistul Cugir
2012 SF Florea Vaetus rosu — 2012 Viitorul Soimus
2010 CS Giroc – Chisoda — 2010 LPS Cetate Deva
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 CS Hunedoara
2010 CSM Resita — 2010 SF Damian Militaru
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 SF Damian Militaru
2008 Dacia Orastie — 2008 CSJ Stiinta U Craiova
2012 U Cluj — 2012 SF Florea Vaetus negru
2008 CS Dumbravita — 2008 CFR Simeria
2010 Academia Flavius Stoican — 2010 SF Florea Vaetus
2012 CSM Resita — 2012 Viitorul Soimus
2008 SF Damian Militaru — 2008 ACF Metalurgistul Cugir
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 ACS Stars Academy Calan
2008 Academia Voluntari — 2008 CS Giroc – Chisoda
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 CS Hunedoara
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 Dacia Orastie
2010 FC Dinamo Bucuresti — 2010 LPS Cetate Deva
2008 Sporting Cluj — 2008 Sorii Juniors Lupeni
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Viitorul Soimus
2010 SF Damian Militaru — 2010 Pandurasul Tg. Jiu
2012 CS Hunedoara — 2012 CFR Simeria
2008 Dacia Orastie — 2008 CS Giroc – Chisoda
2012 SF Damian Militaru — 2012 Viitorul Soimus
2010 Viitorul Soimus — 2010 ACS Stars Academy Calan
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 Academia Voluntari
2008 CS Dumbravita — 2008 Academia Flavius Stoican
2012 U Cluj — 2012 Retezatul Hateg
2008 CFR Simeria — 2008 Sporting Cluj
2010 Retezatul Hateg — 2010 CFR Simeria
2010 CSM Resita — 2010 CS Hunedoara
2012 CSM Resita — 2012 SF Florea Vaetus rosu
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 Sorii Juniors Lupeni
2012 Academia Luceafarul „U” Cluj — 2012 Galaxy Brad
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 SF Florea Vaetus negru
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 Sporting Drobeta Tr. Severin
2008 Dacia Orastie — 2008 LPS Targu Jiu
2010 Viitorul Soimus — 2010 Academia Flavius Stoican
2008 FC Dinamo Bucuresti Rosu — 2008 ACF Metalurgistul Cugir
2010 SF Damian Militaru — 2010 SF Florea Vaetus
2010 Retezatul Hateg — 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 CS Dumbravita — 2008 Galaxy Brad
2012 CS Hunedoara — 2012 Viitorul Soimus
2008 CFR Simeria — 2008 FC Dinamo Bucuresti Alb
2010 CSM Resita — 2010 FC Dinamo Bucuresti
2008 CSJ Stiinta U Craiova — 2008 SF Damian Militaru
2010 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2010 LPS Cetate Deva
2012 SF Florea Vaetus negru — 2012 Galaxy Brad
2008 CS Giroc – Chisoda — 2008 LPS Targu Jiu
2010 ACS Stars Academy Calan — 2010 Academia Flavius Stoican
2012 CFR Simeria — 2012 Academia Luceafarul „U” Cluj
2012 Retezatul Hateg — 2012 CSM Resita
2012 Juventus Colterm Timisoara — 2012 SF Damian Militaru
2010 Pandurasul Tg. Jiu — 2010 SF Florea Vaetus
2008 Academia Voluntari — 2008 ACF Metalurgistul Cugir
2010 CFR Simeria — 2010 CS Giroc – Chisoda
2008 Academia Flavius Stoican — 2008 Galaxy Brad
2010 Sporting Drobeta Tr. Severin — 2010 LPS Cetate Deva
2008 Sorii Juniors Lupeni — 2008 SF Damian Militaru
2008 Sporting Cluj — 2008 FC Dinamo Bucuresti Alb
2012 U Cluj — 2012 SF Florea Vaetus rosu
2010 CS Hunedoara — 2010 FC Dinamo Bucuresti
2005 Navobi Alba Iulia — 2005 SF Damian Militaru
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 AS Santamaria Orlea
2006 LPS Oradea — 2006 ASU Poli Timisoara Violet
2005 Primavera Tg. Jiu — 2005 CFR Simeria
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 AS Santamaria Orlea
2005 „U” Craiova — 2005 SF Damian Militaru
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 Viitorul Arad
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 Primavera Tg. Jiu
2006 LPS Oradea — 2006 SF Florea Vaetus Hunedoara
2006 „U” Craiova — 2006 ASU Poli Timisoara Violet
2006 ASU Poli Timisoara Violet — 2006 SF Florea Vaetus Hunedoara
2006 LPS Oradea — 2006 „U” Craiova
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 CFR Simeria
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 ASU Poli Timisoara Alb
2005 „U” Craiova — 2005 Navobi Alba Iulia
2006 Viitorul Arad — 2006 AS Santamaria Orlea
2006 „U” Craiova — 2006 SF Florea Vaetus Hunedoara
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 SF Damian Militaru
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 Viitorul Arad
2005 Primavera Tg. Jiu — 2005 „U” Craiova
2006 AS Santamaria Orlea — 2006 ASU Poli Timisoara Violet
2006 Sport Kids Dr. Tr. Severin — 2006 LPS Oradea
2006 Viitorul Arad — 2006 SF Florea Vaetus Hunedoara
2005 SF Damian Militaru — 2005 Primavera Tg. Jiu
2006 ASU Poli Timisoara Alb — 2006 „U” Craiova
2005 CFR Simeria — 2005 Navobi Alba Iulia
2005 FK Cukaricki Belgrad — 2005 „U” Craiova
2012 Retezatul Hateg. — 2012 Navobi Alba Iulia
2012 MF Hunedoara — 2012 Dynamic Lupeni
2011 MF Hunedoara — 2011 CFR Simeria
2011 Retezatul Hateg — 2011 CS Hunedoara
2011 Abba Jibou — 2011 SF Demian Adrian Sibiu
2012 Juventus Timisoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Abba Jibou
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 MF Hunedoara
2011 CFR Simeria — 2011 Abba Jibou
2012 Juventus Timisoara — 2012 Dynamic Lupeni
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Navobi Alba Iulia
2011 Retezatul Hateg — 2011 SF Demian Adrian Sibiu
2012 MF Hunedoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru
2012 Retezatul Hateg. — 2012 Abba Jibou
2011 MF Hunedoara — 2011 Retezatul Hateg
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 CS Hunedoara
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 Retezatul Hateg
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru
2012 Navobi Alba Iulia — 2012 Abba Jibou
2012 Juventus Timisoara — 2012 Retezatul Hateg.
2011 LPS Banatul Timisoara — 2011 CFR Simeria
2011 CS Hunedoara — 2011 SF Demian Adrian Sibiu
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 Retezatul Hateg.
2011 MF Hunedoara — 2011 Abba Jibou
2011 CS Hunedoara — 2011 CFR Simeria
2012 Juventus Timisoara — 2012 Navobi Alba Iulia
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Retezatul Hateg.
2011 SF Demian Adrian Sibiu — 2011 MF Hunedoara
2011 CS Hunedoara — 2011 Abba Jibou
2012 Juventus Timisoara — 2012 Abba Jibou
2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb — 2012 MF Hunedoara
2011 CFR Simeria — 2011 Retezatul Hateg
2011 SF Demian Adrian Sibiu — 2011 LPS Banatul Timisoara
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Navobi Alba Iulia
2012 MF Hunedoara — 2012 Retezatul Hateg.
2011 CFR Simeria — 2011 SF Demian Adrian Sibiu
2011 Abba Jibou — 2011 Retezatul Hateg
2012 MF Hunedoara — 2012 Navobi Alba Iulia
2012 Academia Luceafarul U Cluj Negru — 2012 Abba Jibou
2011 CS Hunedoara — 2011 MF Hunedoara
2011 Abba Jibou — 2011 LPS Banatul Timisoara
2012 Juventus Timisoara — 2012 Academia Luceafarul U Cluj Alb
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 Ripensia Timisoara. — 2009 Retezatul Hateg.
2011 UTA Arad alb. — 2011 Abba Jibou.
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 CSM Deva.
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 UTA Arad rosu.
2009 Atletico Timisoara. — 2009 CSM Deva.
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 Retezatul Hateg.
2009 CFR Cluj. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.
2011 CSM Deva. — 2011 UTA Arad rosu.
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 Abba Jibou.
2009 Ripensia Timisoara. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 Retezatul Hateg. — 2009 FC Dinamo Bucuresti alb.
2009 FC Dinamo Bucuresti rosu. — 2009 CSM Deva.
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 CFR Cluj. — 2009 Atletico Timisoara.
2011 Retezatul Hateg. — 2011 UTA Arad alb.
2011 UTA Arad alb. — 2011 Viitorul Hunedoara.
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 CSM Deva.
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Ripensia Timisoara.
2011 Abba Jibou. — 2011 Retezatul Hateg.
2011 Ripensia Timisoara. — 2011 UTA Arad rosu.
2009 CFR Cluj. — 2009 CSM Deva.
2009 Atletico Timisoara. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.
2009 Retezatul Hateg. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 FC Dinamo Bucuresti rosu. — 2009 Ripensia Timisoara.
2009 CSM Deva. — 2009 Retezatul Hateg.
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 CSM Deva.
2011 Abba Jibou. — 2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 Atletico Timisoara. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2009 CFR Cluj. — 2009 FC Dinamo Bucuresti alb.
2011 Retezatul Hateg. — 2011 Ripensia Timisoara.
2011 UTA Arad alb. — 2011 UTA Arad rosu.
2011 Abba Jibou. — 2011 Ripensia Timisoara.
2009 Retezatul Hateg. — 2009 Ripensia Timisoara.
2009 CFR Cluj. — 2009 Luceafarul Dr. Tr. Severin.
2011 CSM Deva. — 2011 UTA Arad alb.
2011 Luceafarul Dr. Tr. Severin. — 2011 Retezatul Hateg.
2009 CSM Deva. — 2009 FC Dinamo Bucuresti rosu.
2011 Viitorul Hunedoara. — 2011 UTA Arad rosu.
2009 FC Dinamo Bucuresti alb. — 2009 Atletico Timisoara.