Junior’s Cup 2019

Junior’s Cup 2019

Finala mare Grupa 2005

Finala mica Grupa 2005

Locul 5-6 Grupa 2005

Finala mare Grupa 2006

Finala mica Grupa 2006

Grupa A 2012

DatăMeciTime/ResultsLocatie
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic

Grupa B 2012

DatăMeciTime/ResultsLocatie
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Hateg Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic
Orlea Sintetic

Grupa 2007

DatăMeciTime/ResultsLocatie
Hateg T8
Orlea T1
Orlea T1
Hateg T8
Orlea T1
Hateg T8
Hateg T9
Hateg T8
Hateg T8
Hateg T9
Hateg T8
Orlea T1
Hateg T8
Orlea T1
Hateg T8
Orlea T1
Orlea T1
Hateg T8
Hateg T8
Orlea T1
Hateg T9
Orlea T1
Hateg T8
Orlea T1

Grupa 2009

DatăMeciTime/ResultsLocatie
Hateg T7
Orlea T2
Hateg T7
Orlea T2
Orlea T2
Hateg T7
Hateg T7
Orlea T2
Orlea T2
Hateg T7
Hateg T7
Orlea T2
Orlea T2
Hateg T7
Hateg T7
Orlea T2
Orlea T2
Hateg T7
Hateg T7
Orlea T2
Hateg T7
Orlea T2
Hateg T7
Orlea T2

Grupa 2011

DatăMeciTime/ResultsLocatie
Orlea T3
Hateg T6
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3
Orlea T3
Hateg T6
Hateg T6
Orlea T3
Hateg T6
Orlea T3

Grupa A 2005

PosClubPWDLFAGDPts
12005 FK Cukaricki Belgrad2200181176
22005 Primavera Tg. Jiu210158-33
32005 CFR Simeria2002115-140

grupa B 2005

PosClubPWDLFAGDPts
12005 „U” Craiova2200150156
22005 SF Damian Militaru210117-63
32005 Navobi Alba Iulia200209-90

Grupa A 2006

PosClubPWDLFAGDPts
12006 ASU Poli Timisoara Alb3300291289
22006 Sport Kids Dr. Tr. Severin311111474
32006 Viitorul Arad311127-54
42006 AS Santamaria Orlea3003030-300

Grupa B 2006

PosClubPWDLFAGDPts
12006 „U” Craiova32106067
22006 LPS Oradea32107347
32006 SF Florea Vaetus Hunedoara310226-43
42006 ASU Poli Timisoara Violet3003410-60

Grupa 2008 Loc 1 - 3

PosClubPWDLFAGDPts
12008 FC Dinamo Bucuresti Alb22008176
22008 Sporting Cluj210134-13
32008 CFR Simeria200228-60

Grupa 2008 Loc 4 - 6

PosClubPWDLFAGDPts
12008 ACF Metalurgistul Cugir22006066
22008 Academia Voluntari201114-31
22008 FC Dinamo Bucuresti Rosu201114-31

Grupa 2008 Loc 7 - 9

PosClubPWDLFAGDPts
12008 Sorii Juniors Lupeni22004136
22008 SF Damian Militaru21012113
32008 CSJ Stiinta U Craiova200215-40

Grupa 2008 Loc 10 - 12

PosClubPWDLFAGDPts
12008 CS Dumbravita22003036
22008 Galaxy Brad21012203
32008 Academia Flavius Stoican200203-30

Grupa 2008 Loc 13 - 15

PosClubPWDLFAGDPts
12008 LPS Targu Jiu22008086
22008 Dacia Orastie21015323
32008 CS Giroc – Chisoda2002010-100

Grupa 2010 Loc 1 - 3

PosClubPWDLFAGDPts
12010 FC Dinamo Bucuresti2200130136
22010 CS Hunedoara21019723
32010 CSM Resita2002217-150

Grupa 2010 Loc 4 - 6

PosClubPWDLFAGDPts
12010 SF Florea Vaetus21108534
22010 Pandurasul Tg. Jiu21106334
32010 SF Damian Militaru200228-60

Grupa 2010 Loc 7 - 9

PosClubPWDLFAGDPts
12010 Sporting Drobeta Tr. Severin22008086
22010 LPS Cetate Deva210136-33
32010 Sport Kids Dr. Tr. Severin200227-50

Grupa 2010 Loc 10 - 12

PosClubPWDLFAGDPts
12010 CFR Simeria220011296
22010 Retezatul Hateg201135-21
32010 CS Giroc – Chisoda201118-71

Grupa 2010 Loc 13 - 15

PosClubPWDLFAGDPts
12010 Academia Flavius Stoican21105324
22010 ACS Stars Academy Calan21105414
32010 Viitorul Soimus200214-30

2008 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12008 CFR Simeria43101411310
22008 FC Dinamo Bucuresti Rosu430114689
32008 CSJ Stiinta U Craiova411216-54
42008 CS Dumbravita403134-13
52008 Dacia Orastie4013116-151

2008 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12008 Sporting Cluj43101411310
22008 Academia Voluntari4301214179
32008 Sorii Juniors Lupeni42119727
42008 Academia Flavius Stoican4103714-73
52008 CS Giroc – Chisoda4004025-250

2008 Grupa C

PosClubPWDLFAGDPts
12008 FC Dinamo Bucuresti Alb44002322112
22008 ACF Metalurgistul Cugir4211141047
32008 SF Damian Militaru411249-54
42008 Galaxy Brad4112315-124
52008 LPS Targu Jiu4013210-81

2010 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12010 SF Damian Militaru430111389
22010 CSM Resita430113679
32010 Sport Kids Dr. Tr. Severin420210736
42010 Retezatul Hateg42029726
52010 Viitorul Soimus4004121-200

2010 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12010 CS Hunedoara44001751212
22010 Pandurasul Tg. Jiu4301185139
32010 Sporting Drobeta Tr. Severin42022111106
42010 CFR Simeria4103714-73
52010 ACS Stars Academy Calan4004533-280

2010 Grupa C

PosClubPWDLFAGDPts
12010 FC Dinamo Bucuresti44004314212
22010 SF Florea Vaetus4301228149
32010 LPS Cetate Deva4112625-194
42010 CS Giroc – Chisoda4103821-133
52010 Academia Flavius Stoican4013731-241

2012 Grupa A

PosClubPWDLFAGDPts
12012 U Cluj54016175412
22012 Retezatul Hateg54014193212
32012 Juventus Colterm Timisoara540122101212
42012 CFR Simeria52031118-76
52012 SF Florea Vaetus negru51041933-143
62012 CS Hunedoara5005279-770

2012 Grupa B

PosClubPWDLFAGDPts
12012 SF Florea Vaetus rosu55005875115
22012 CSM Resita54012113812
32012 SF Damian Militaru5302171619
42012 Academia Luceafarul „U” Cluj5203191546
52012 Galaxy Brad5104324-213
62012 Viitorul Soimus5005750-430